Yüreğimin Devrimi

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Yüreğimin Devrimi
.
Benim duvarlarım pembeye çalmaz sevgili..Dudaklarımdan hiç yapay tohumlara bulanmış süslü kelimeler çıkmadı...Yüzüne haykırdıysam bu sevdanın adını varlığımsın,sevdamsın,yoluna baş koydugumsun dedim..
Benim ağıtlarım hiç bir kavalda ses bulmaz sevgili...Ben ağıdımı senin ikliminde yakmışım.Senden başkası da duymamıştır...Benim ağıtlarım batan dikenleriyle ellerimde,sesim yanlız senin kulaklarındaydı..Yıkılışımı da senden başka kimse görmrmiştir...
Benim senden başka korkum olmaz sevgili...Sen yüzünü ayrılığa döndüğünde başıma sevdam yıkılır ve yığılırım toprağa..Yaşanmış değildir bendeki bu ölüm nöbetleri..Cesur,umursamaz bir benlikten çıkar;aciz,korkak,yüreğinde kalmanın pazarlığını yapan bir benliğe dönüşürüm..
Sen gözlerime bakınca ''ışığımsın''derdin hep.Bilemedin sevgili..Asıl sen benim ışığımsın be sevgili,asıl ben korkarım karanlıktan..Şimdi sen itiraz yağmurlarında boğuyorsun beni..Ellerim seni tutunca incitiyorsa eğer,kaybetmek istemeyeşimdendir..Çünkü sen sevdam olunca benliğim de olmuşsun..Düştüğüm her zindanda seni de sürüklemişim kör kuyulara,sevdam beni her yakışında sen de yanmışsın ey kadersiz sevgili...
Şimdi sana bir özür borcum var.Bu sevdanın kalabalıklığını bağışla sevgili...
Ve sevgili kalemimden çıkan herşeyin senin için oldugunu biliyorsan ve okuyorsan bu yazıyı..Yüreğinde sevdamız kıvılcımlanırsa,o güzel gözlerin buğulanırsa,senden nefret edemem diyebilirsen içinden,hoyratta olsa bu sevdanın hatrına sana geçmişte yaptıklarım için beni bağışla..Seviyorum seni Yüreğimin Devrimi...

Geri