gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yüregimin kalemiyle yazıyorum..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Beklemek mi gitmek mi oldu adın, hiç bilmedim. Gittiğim zamanların bekleyeniydi yerin, Geldiğim zamanların gideni.
    Kocaman uğultuların gözü yaşlı sessizliğiydi sende durmak, sana bakmak, ve belki her gelişte senden gitmek.

Sen kalabalıklaşır, ben yalnızlaşırdım...

Bazen bir kaçıştın sen. İçinin duvarlarına suçumu haykırdığım.
    Kaçandım..
    Tanıktın..
    Rengin,sesin ihbar ederdi beni
    Kimse bilmezdi.

Yüreğimin kalemiyle yazıyorum; gözlerin kapalı oku sevdiğim.....

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yüregimin kalemiyle yazıyorum..
    Etkileyici...

Ellerine sağlık gülüm...

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

eh işte azıcık karaladık..bir yerlerden esinlenerek yani..teşekkürler bilgecim..:D

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok guzeldi eegine saglikk

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    nisancım teşekkürler canım..bende ilgin için teşekkür ederim:)

Yüregimin kalemiyle yazıyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim kerbala ...

Yüregim kerbala ...

Gözlerim kan revan .. Secdem yaslı ... dualarim buruk ... Özlüyorum seni Ey reyhan kokulu Hasan ... Özlüyorum seni ey Reyhan kokulu Hüseyin özlüyorum ... Ve simdi Seni daha iyi anlıyorum ... Nasilda acele etmistin Firak'ini bitirmek icin .. Nasılda gözlerinin ici gülüyordu Dede'ne O güzeller Güzeline kavusacagin icin ... Ve Anne'lerin en güzeline ve babalarin en sefkatlisine ve en...
  2. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Injeksiyon Kalemleri...

Injeksiyon Kalemleri...

Daha kolay ve pratik insülin uygulaması için insülin şişesi, enjektörü ve iğne uçlarının birarada kalem şekli verilmiş setleridir İnsülin kalemleri ile nümerik olarak insülin dozunu ayarlamak mümkündür. Bu nedenle görme fonksiyonu zayıflamış kişilerde daha rahat kullanım olanağı vardır. Yine bu sette kullanılan insülinlerin oda ısısında daha uzun süreli dayanmaları, klasik insülin...
  4. Yüreginden Uzaklarda....

Yüreginden Uzaklarda....

Buyrun Meleklerim yine cok duygusal bir paylasim sizlerle... Olmuyor Birtanem.. Olmuyor.. Yüreğinden Uzaklarda.. Çaresiz.. Sen Canımın Parçası.. Alnımın Yazısı.. Yoksun... Nasıl Yaşarım Ben Sensiz?..
  5. Paragraf yazıyoruz!

Paragraf yazıyoruz!

anlamlı paragraflar güzel anlamlı paragraflar güzel en en Evet sevgili melekler bir oyunla daha karşınızdayım. :) Şimdi, belirleyeceğimiz 4 kelimenin geçeceği anlamlı paragraflar yazmaya çalışcağız. Paragrafın öykü, makale ya da deneme tarzında olması size ve önünüze gelen kelimelere bağlı. Paragrafınız anlamlı ve bir bütünlük içinde olsun yeter ki.... Ayrıca kelimelerimiz zarf, fiil ya da...

Sayfayı Paylaş