yüreğimizi ferahlatan dualar...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ferahlamak için dua iç ferahlatan dualar ferahlatıcı dualar iç ferahlatan dua ferahlamak için okunacak

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yüreğimizi ferahlatan dualar...

ellerine emeğine sağlık

yüreğimizi ferahlatan dualar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  3. Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  4. iç ferahlatan elbiseler

iç ferahlatan dualar ferahlatıcı dualar

Sayfayı Paylaş