gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Yüreginden Uzaklarda....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Buyrun Meleklerim yine cok duygusal bir paylasim sizlerle...

Olmuyor Birtanem.. Olmuyor..
    Yüreğinden Uzaklarda.. Çaresiz..
    Sen Canımın Parçası.. Alnımın Yazısı..
    Yoksun...
    Nasıl Yaşarım Ben Sensiz?..

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aldım 2 tane emeğine sağlık canım

Yüreginden Uzaklarda.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim kerbala ...

Yüregim kerbala ...

Gözlerim kan revan .. Secdem yaslı ... dualarim buruk ... Özlüyorum seni Ey reyhan kokulu Hasan ... Özlüyorum seni ey Reyhan kokulu Hüseyin özlüyorum ... Ve simdi Seni daha iyi anlıyorum ... Nasilda acele etmistin Firak'ini bitirmek icin .. Nasılda gözlerinin ici gülüyordu Dede'ne O güzeller Güzeline kavusacagin icin ... Ve Anne'lerin en güzeline ve babalarin en sefkatlisine ve en...
  2. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş