gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğine Hediye Edebileceğim Bir Kaç Satırım Var Sadece!..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

“Yanımda olsaydı da, mutluluklarımı paylaşabilseydim!.. Yanımda olsaydı da, çıkmazlara düştüğümde elimden tutup yol göstericim olsaydı!.. Yanımda olsaydı da, ben hıçkırıklara boğulmuş ağlarken, beni teselli etseydi!..”
    Ve daha nice “Yanımda olsaydı….” Diye başlayan cümleler…

Kendi dünyamda bir hayal kurmuştum.. Yanımda ol(a)mayan sevgiyi, hayalimde yaşatıyordum.. “Yanımda olsaydı..” diye başladığım cümlelerimi hayalimde yaşıyordum.. Ağlarken teselli eden, mutluluğumu paylaştığım bir hayalim vardı.. Ama hiçbir zaman hayalden öteye gidemiyordum, çünkü ulaşamayacağım bir hayali kurmuştum ben...

Oysa ‘olmaz’ dediklerimizi bile oldurmaya gücü yeten Rabbim hiç ummadığım bir anda hayaliyle yaşadığım, hasretini çektiğim sevgiyi çıkartmıştı karşıma..

Evet en güzeliyle karşımda bulmuştum seni, O güzel yüreğinin kapılarını açmıştın bana.. İçimde kurduğum hayalin boşluğunu doldurmuş, Sevginle sarmıştın yüreğimi..
    Meğer ne kadar da hasretmişim bu sevgiye/sevgine..

Artık “canım” dediğim sen vardın..
    Derdimi, sevincimi, mutluluğumu, hüznümü paylaşabileceğim...
    Ve bana zor anlarımda yol gösterecek olan sen vardın..
    Fakat acılar canımı acıttığında, herkesten kaçıp yanına gidebileceğim sen çok uzağımdasın..
    Boynuna sarılıp ağlamak istediğim zaman gelemeyeceğim kadar uzaktasın!..
    Aramızda mesafeler var, kavuşabilmek için aşılmadı gereken dağlar var.. Hasret dağları…
    Mesafeler elbet bir gün aşılır, uzak görünen yakın olur..
    Ben senin sevgini, o sıcaklığını uzaktan da hissedebiliyorsam tek sorun mesafeler olsun..
    Senin o güzel yüreğin, o uzaklıktan da ulaşır benim yüreğime..

Ve yüreğin(miz)de ki aşk..
    İşte en çokta yüreklerimizi birbirine bağlayan içimizde ki bu “Aşk” olsa gerek..
    “Sevgili”nin hasretini çekmek, hasret çekerken yanmak, yanarken kor olmak!..
    ‘O’nu konuşurken kimi zaman hafif bir tebessüm belirir yüzümüzde, kimi zamanda gözyaşlarıyla ıslatırız yüreğimiz de ki yangın yerini..

Muhabbet “Aşk” tan doğar..

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    muhabbet aşk'tan doğar
    ellerıne sağlık canım

3. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    “Sevgili”nin hasretini çekmek, hasret çekerken yanmak, yanarken kor olmak!..

Yüreğine Hediye Edebileceğim Bir Kaç Satırım Var Sadece!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

bu aşkın temeli sağlam dğilmiş yıkıldı sonunda yerle bir oldu darmadağın olan bu harabeyi yeni baştan kurmak yerle bir oldu yanmış bir yürek var ah ile dolu binbir ızdıraptan geriye kalan hangimiz suçluyuz bilemiyorum ben miyim o muydu hatalı olan öldürdük biz bu aşkı gömdük maziye artık itesekte can veremeyiz ayrıldı yolumuz ayrı yönlere ne yapsak ne etsek birleşemeyiz __________________
  2. sadece seviyorum...paramparça yüreğimle!

sadece seviyorum...paramparça yüreğimle!

Bekledim…gidip gelip baktım o telefonun anlamsız ekranına… Bekledim aramanı her dakika belkiler geçti aklımdan, her saniye keşke dedim kimse duymadan…korktum anlatmaya, hala seni sevdiğimi, hala sana deliler gibi aşık olduğumu anlamalarından korktum… insanların o lanet olasıca yüzlerinden sakladım gözlerimi… Evet artık korkarak seviyorum seni ve bekliyorum… beklediğim günleri biriktiriyorum…...
  3. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş