gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Yüregine selam söyle - Seyduna Türküler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

seyduna yüreğine selam söyle sözleri düşüm sensin ülkemde sen seyduna türküleri yüreğine selam söyle sözleri
    Kirpiklerin Kuş Kanadı Konsa Yürek Dağılır Dudakların Ah Amanın Geldi Ağzım Feryadım
    Düşüm Sensin Ülkemde Sen Yurtsuz Kalırım
    Sen Gidersen
    Yüreğine Selam Söyle
    Olmasa Gel Vur İstersen
    Yüreğine Selam Söyle
    Sonrada Gel Vur İstersen
    Dağlanır Benim İçin Dağlar
    Sular Benim İçin Çağlar
    Bulut Benim İçin Ağlar
    Yollar Benim İçin Bağlar
    Rüzgar Benim İçin Ağlar

Şiir: Tunay Bozyiğit
    Dağ Dediki Suya yüreğinden Su Dağıtmak
    Sırf Bu Yüzden Katılaşır Dağ Yüzü
    Aya Katar Islanır Gökyüzü
    Birde Salkım Saçak Bulutsa Başında Gözyüzü
    Ozaman Dalgınlık Dağılır Gider
    Sularda Bulamaz Azındaki Çığlığı
    Deniz Düşü Mavi Kalır Damarlarında
    Ve Bilirmisin Der Su Hangi Kanar
    Şehir Bir İhanet Boşluğunda İşte Orada Kalır

Kumruların Dem Çekmeye İnsin Ağzın Pınarın
    Öpüşlerin Çadır Açsın Sol Yanımda Başın
    Düşüm Sensin Ülkemde Yurtsuz Kalırım Sen Gidersen
    Yüreğine Selam Söyle Sonrada Gel Vur İstersen
    Dağlanır Benim İçin Dağlar
    Sular Benim İçin Çağlar
    Bulut Benim İçin Ağlar
    Yollar Benim İçin Bağlar
    Rüzgar Benim İçin Ağlar

Yüregine selam söyle - Seyduna Türküler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara

Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara

nurettin rençber benden selam söyle dağlara turnam turnam benden selam söyle dağlara nurettin rençber video oy içimde ki ateş dinse külleri donsa günler değil aylar değil yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumd-sa unutamam ben o yari başka gül için oy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söle dağlara benden selam...
  3. Nilüfer - Selam söyle

Nilüfer - Selam söyle

nilüfer selam söyle akor Git ona git benden selam söyle selam söyle Aramasın artık hiç beni öyle beni öyle Git ona git benden selam söyle selam söyle Son pişmanlık fayda etmez git ona söyle Git ona git benden selam söyle selam söyle Aramasın artık hiç beni öyle beni öyle Şimdi çok mutluyum yanımdaki sevgilimle Son pişmanlık fayda etmez git ona söyle Onun burnu kaf dağında Söz söylenmez...
  4. Erzurumlu Emrah - Bad-ı Saba Selam Söyle O Yare 1

Erzurumlu Emrah - Bad-ı Saba Selam Söyle O Yare 1

Bad-ı saba selam söyle o yare Mübarek hatırı hoş mudur nedir Nideyim yitirdim bulamam çare Mestan ela gözler yaş mıdır nedir O nazlı canana uğrasa yollar Bize mesken oldu kahveler hanlar Yarin meclisinde oturan canlar Hesap etsin yıllar boş mudur nedir Eğil güzel eğil saçın sürünsün Aç beyaz göğsünü memen görünsün Evvel benim idin şimdi kiminsin Gündüzün hoş geçen düş müdür nedir Emrah eder...

Sayfayı Paylaş