gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yürek kaleminden...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

Aldım yüreğimin kalemini sana yazıyorum.. İyi ki Varsın İyi ki benimsin..

Seviyorum diyemezken ben..
    Seviyorum seni en derinden ..
    Beni hayata tekrar qetiren sen..
    Hayata bağlayan tek biri war oda
    ' SEN '

Sevgilim
    Umudum
    Hayatım
    Yaşamım...
    Ve
    N(ef)esim...
    Ölümsüz eserim !

Bakıyorum elimdeki eşsiz qüzellikle dolu resmine
    Aşık olduğum adam diyorum
    Bağırıyorum
    Haykırıyorum her qelene ..
    İşte işte o diyorum ..
    Beni tekrar ben yapan sevmemi sağlayan aşk dediğim kişi o diyorum..
    Bağlandım ayrılmamak üzere..
    Sevdim terk etmemek üzere..
    Yaşadım seninle bir ömürlük sevda üzerine..

Ve ..
    Yine seninle sabahım
    Yine seninle doğan qüneşim..
    Aldım mürekkebi bitmiş kalemi..
    Yazdım aşkımı görünmezlikler içinde..
    Bir sewda yazıldı adına ömür werdiğim aşka
    Bir ömür biçildi sonsuzluk dolu bu yola..
    Pencereme wuran güneşimdeki aydınlığımın tek sahibi..
    Bitiyorum her nefes alışımda
    Sana olan aşkımla..

Bu çekilesi zor mesefade olan hasretlik sevdam..

SEVİYORUM SENİ...
    SONSUZA DEK DE HEP SEVİCEM...

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
yürek kaleminden... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç kalemler

ilginç kalemler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Injeksiyon Kalemleri...

Injeksiyon Kalemleri...

Daha kolay ve pratik insülin uygulaması için insülin şişesi, enjektörü ve iğne uçlarının birarada kalem şekli verilmiş setleridir İnsülin kalemleri ile nümerik olarak insülin dozunu ayarlamak mümkündür. Bu nedenle görme fonksiyonu zayıflamış kişilerde daha rahat kullanım olanağı vardır. Yine bu sette kullanılan insülinlerin oda ısısında daha uzun süreli dayanmaları, klasik insülin...
  3. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  4. Farklı Kalemler

Farklı Kalemler

değişik kalemler farklı kalemler Birbirinden farklı ve sıradışı kalemler buldum melişler hadi hep bebaber bakalım:) şuna bak ya... vuuu geliyoreeeeeee.. davşan :) bundan benim de olsun isterdim.. iğnee yapammı sana:)
  5. ßeLeN'in Kaleminden..

ßeLeN'in Kaleminden..

güzel yazılar, sözler,üzgün sözler, istek mektubu hakkında yazılar burada Öylesine yazmıştım bir ara pc de dolaşırken çıktı karşıma paylaşmak geldi içimden; Benimkisi bir istek mektubu hayattan ..! Dileklerim , isteklerim , sahip olmak istediklerim vs .Neden degerini bilemeyiz ki yasamın , elimizdeyken herseyin degerini, neden kaybedilince anlasılıyor önemi ...Yada niye ozaman daha iyi...

Sayfayı Paylaş