gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yurt dışına çıkabilmek için ne hallere girmiş‏

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yurt dışına çıkabilmek için ne hallere girmiş‏
    yok canım...gercek olamaz..paylasım için saol..

yurt dışına çıkabilmek için ne hallere girmiş‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurt Dışında evelenecek olan çiftlerin yapması gerekenler

Yurt Dışında evelenecek olan çiftlerin yapması gerekenler

konsoloslukta evlilik yurtdışında nikah konsoloslukta evlenmek konsolosluk nikah Yurt dışında, Türk vatandaşı kadın ve erkek veya Türk vatandaşı ile yabancı, bulundukları ülkenin evlendirmeye yetkili makamları huzurunda evlenebilir. Böyle bir evlenme, Türk mevzuatına aykırı olmaması şartıyla Türkiye’de geçerlidir. Evlenenlerin her ikisi de Türk vatandaşı ise koca tarafından, yalnız biri...
  2. Esra balamir'in umudu yurt dışında

Esra balamir'in umudu yurt dışında

ESRA BALAMİR'İN UMUDU YURT DIŞINDA 2005 YILINDAN BU YANA BİR TÜRLÜ TEŞHİS KONULAMAYAN BİR HASTALIĞIN PENÇESİNDE YAŞAYAN SUNUCU VE ŞARKICI ESRA BALAMİR, BU KEZ UMUDUNU YURTDIŞINA BAĞLADI. Geçen hafta atlattığını zannetmişken hastalığın yeniden nüksetmesiyle perişan olduğunu anlatan Balamir, 'lenf bezlerimin şişmesine yol açan bu hastalığın teşhisi için Marsilya'daki bir hastaneden yardım...
  3. Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

yurt dışında türkçe eğitim veren üniversiteler yök denklik listesi hangi üniversitelerin denkliği var türkiyeye denklik veren üniversiteler yurtdışında türkçe eğitim Yurt dışında eğitim görenlerin ve göreceklerin işine yarayacağını sandığım bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Umarım yurt dışında eğitim görenlerin işine yarayan bilgilerdir Denklik (Accredition) Nedir? Yurtdışında ki...
  4. yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okulun özellikleri ile ilgili yazı
  5. Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

yurtdışı kozmetik yasağı yurtdışı alışveriş yasağı online alışveriş internet yurtdışından yasaklar,yurt dısı yasakları,2011 yasakları,yasaklı seyler,türkiye de yasaklanan seyler Kapalı mekanlarda sigara içmek yasaklandı, bloglara giriş yasaklandı, Youtube yasaklandı, Google servislerinin büyük bölümüne giriş yasaklandı, 22 Ağustos tarihinde internet yasakları başlıyor. Yani nereye gitmek...

Sayfayı Paylaş