gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yurtdışı eğitim yolculuğu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yurtdışında oyunculuk eğitimi yurtdışı oyunculuk eğitimi Selena dizisinden daha çok tanıdığımız güzel oyuncu Sinem Kobal kendisini geliştirmeye devam ediyor bunun için Türkiye dışına açılmaya hazırlanıyor.....
    'SELENA' İNGİLTERE YOLCUSU!
    ATV EKRANLARINDA YAYINLANAN 'SELENA' DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU SİNEM KOBAL, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DİL VE OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İNGİLTERE'YE GİDİYOR....

Eğitim sırasında bir buçuk ay yurtdışında kalacak olan ünlü oyuncu 'Selena'yı dört bölüm stoklu çekiyoruz. Birkaç hafta sonra dizinin çekimlerinde bir ara olacak. Şu an Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde de öğrenim görüyorum. Hem okuldan hem de diziden vakit bulup İngiltere'ye workshop'a katılmak için gideceğim. Bir buçuk ay hem dil hem de oyunculuk eğitimi alacağım' dedi. Rol aldığı reklam filmi kampanyasıyla da dikkat çeken Kobal yurtdışında oyunculuk yapma konusunda 'İnşallah önümüzdeki yıllarda olur. Ancak yurtdışına gidip bir şeyler yapmak çok zor... Şu anda oyunculuğumu ve dilimi geliştirmek için İngiltere'ye gidiyorum' diye konuştu.

Yurtdışı eğitim yolculuğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  2. Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor

Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor

fan firenzi oyunu fanfirenzi 3 İtalya'nın en ünlü Moda ve Tasarım okulu Istituto Marangoni 31 Mart 2008 Pazartesi günü saat 17:00'de Firenze Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile AKM Sinema Salonunda Türk öğrencilerle buluşuyor. 1935 yılında Milano'da açılan Istituto Marangoni bugün tasarımın 3 büyük başkenti olan Milano, Londra ve Paris kampüslerinde Moda ve Tasarım alanında eğitim vermeyi...
  3. MALTAda Yurtdışı Eğitimi

MALTAda Yurtdışı Eğitimi

yurtdışında hemşirelik eğitimi yurtdışı hemşirelik yurtdışında yurt dışında Malta'da eğitim görmek için hangi şartlar gerekiyor? Ve malta nasıl biryer?Eğitim için gideceksiniz ve neler gerektiğini bilmiyorsunuz şimdi onlarla ilgili sizlere bilgi vermek istiyorum umarım işinize yarar bilgiler olur:) Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyinde yer almaktalar. Malta takımadaları...
  4. yurtdışında üniversite eğitimi

yurtdışında üniversite eğitimi

yurtdışında üniversite eğitimi almak istiyorum ve sizden de yurtdışında üniversite eğitimi hakkında bilgi istiyorum.

Sayfayı Paylaş