gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yurtdışında üniversite eğitimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yurtdışında üniversite eğitimi almak istiyorum ve sizden de yurtdışında üniversite eğitimi hakkında bilgi istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, yurtdışında üniversite eğitimi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

yurtdışında üniversite eğitimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonya’da Cep Telefonuyla Üniversite Eğitimi

Japonya’da Cep Telefonuyla Üniversite Eğitimi

Japonya’da Cep Telefonuyla Üniversite Eğitimi Cep telefonlarını alışveriş, kitap okuma, elektronik posta gönderip alma ya da uygun restoran bulma gibi işlerde kullanan Japonlar, şimdi de bu yeni teknolojiden üniversite eğitimi için yararlanacaklar. Tüm dersleri internet üzerinden veren tek Japon üniversitesi olan Sanal Üniversite, bugün “piramitlerin gizemi” ile ilgili bir dersi cep...
  2. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  3. Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor

Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor

fan firenzi oyunu fanfirenzi 3 İtalya'nın en ünlü Moda ve Tasarım okulu Istituto Marangoni 31 Mart 2008 Pazartesi günü saat 17:00'de Firenze Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile AKM Sinema Salonunda Türk öğrencilerle buluşuyor. 1935 yılında Milano'da açılan Istituto Marangoni bugün tasarımın 3 büyük başkenti olan Milano, Londra ve Paris kampüslerinde Moda ve Tasarım alanında eğitim vermeyi...
  4. Yurtdışı eğitim yolculuğu

Yurtdışı eğitim yolculuğu

yurtdışında oyunculuk eğitimi yurtdışı oyunculuk eğitimi Selena dizisinden daha çok tanıdığımız güzel oyuncu Sinem Kobal kendisini geliştirmeye devam ediyor bunun için Türkiye dışına açılmaya hazırlanıyor..... 'SELENA' İNGİLTERE YOLCUSU! ATV EKRANLARINDA YAYINLANAN 'SELENA' DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU SİNEM KOBAL, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DİL VE OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İNGİLTERE'YE GİDİYOR.......
  5. MALTAda Yurtdışı Eğitimi

MALTAda Yurtdışı Eğitimi

yurtdışında hemşirelik eğitimi yurtdışı hemşirelik yurtdışında yurt dışında Malta'da eğitim görmek için hangi şartlar gerekiyor? Ve malta nasıl biryer?Eğitim için gideceksiniz ve neler gerektiğini bilmiyorsunuz şimdi onlarla ilgili sizlere bilgi vermek istiyorum umarım işinize yarar bilgiler olur:) Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyinde yer almaktalar. Malta takımadaları...

Sayfayı Paylaş