gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yurtdışından Iphone 5 Almayı Düşünüyorsanız Mutlaka Okuyun !

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; yurtdışından iphone 5 alacaksanız dikkat etmeniz gerkenler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, teknolojinin dayanılmaz cazibesine kendini kaptıranlardansanız, muhtemelen iphone 5'in ülkemize gelmesini bekleyemeyecek ve telefonu varsa imkanınız yurtdışından temin etmeye çalışacaksınız. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bakın bu noktalar nelermiş...

iPhone 5'i yurtdışından alıp, Türkiye'de kullanmak isteyenelri kötü bir süpriz bekliyor.Apple'ın yeni telefonunda kullanılan nano SIM teknolojisi, iPhone 5kullanmak isteyenlere SIM kartlarını da yeniletecek. Daha önceki modellerde kullanılan micro SIM kartların yerine iPhone 5'te daha ufak ulan nano SIM kart kullanılıyor.

iPhone 5 için Türkiye'dekioperatörlerin nano SIM kart hazırlıkları devam ederken, bağlantı/şarj giriş noktası da önceki modellere göre küçülen iPhone 5'te eski şarj cihazları ve istasyonlarını kullanabilmek için de dönüştürücü gerekeceği belirtildi.

Yurtdışından Iphone 5 Almayı Düşünüyorsanız Mutlaka Okuyun ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Jean Almadan Önce Mutlaka Okuyun

Jean Almadan Önce Mutlaka Okuyun

jean modelleri jeans modelleri jean alırken strech kot pantolon Sevgili melekler jeanlar hayatımızın vazgeçilmezi nerdeyse jean giymekten asla vazgeçmeyiz ama defilelerde ya da moda çekimlerinde mankenlerin üzerinde gördüğümüz her model, bizde öyle durmuyor. Kusursuz vücutlu mankenler istediği her modeli giyebilir ama biz jean'le kusursuz görünmek için vücut ölçülerimize bakmalı ve bazı...
  3. Sigortasız çalışanlar mutlaka okuyun!!

Sigortasız çalışanlar mutlaka okuyun!!

sigortasız çalışanların hakları Sigortalı çalıştırmaya dikkat eden İşverenlere sözümüz yok!! Yanlız Sigortasız çalıştıran işverenler olduğunuda biliyoruz. Sigortasız çalıştırılan işçilerin, işten ayrıldıkları yılın sonundan başlayarak beş yıl içinde iş mahkemesinde hizmet tespit davası açarak kanıtlamaları halinde sigortalılık haklarını kazanabileceklerdir. Bu beş yılık süre, zaman...
  4. bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek istiyorsunuz ama olmuyor mu gelin bide bunları deneyinnn ilişkiye girmeden önce yastık hazırlayın daha sonra esiniz üste olacak sekilde ilişkiyee girin hemen sonra poponuzun altına yastık katın ve ayaklarınızı yukarı kaldırın yarım saat böyle bekleyin sonra normal sekilde uzanın ama tualete 2 saat kadar gitmeyin geceleri daha etkili olur işinizdeki sıvının akmamasını saglayın allah...
  5. Desenli Çaydanlık Modelleri almayı düşünüyorum

Desenli Çaydanlık Modelleri almayı düşünüyorum

Çaydanlıklarımı yenileyecem misafirlerim için olan porselen ve turuncu desenli bir de ev de günlük kullanım için olan var işte onu yenilemek istiyorum eskimiş sizden de benim için Desenli Çaydanlık Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş