gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yurtseven Kardeşler - Dilini mi Yuttun?

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar sevdigim biri vardi O ama ne yazikki bana bakmazdi Ne zaman ona birseyler sorsaydim
    Duymazdin gelir beni hic takmazdi

Kaslarimi aldim
    Artik kirpikler Rimel'li
    O kadar cok degistim
    Taninmaz bir hale geldim

Hoppa hic bir derdim yok
    Artik ona muhtac degilim
    Numaram da degisti
    Artik eskisi degilim

Yillar sonra karsindayim
    Tanimadinmi yoksa

Oh oldu iste canima deysin
    Ben istedim sen istemedin
    Bak karsinda kimi buldun
    Dilini mi yuttun? Aptal

Ohh olduu
    Bak ne olduu

Yurtseven Kardeşler - Dilini mi Yuttun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Lokum Gibi

Yurtseven Kardeşler - Lokum Gibi

Arkadaslarla bardaydik Ictik güldük eglendik Kurtlari döktükten sonra Bir köseye cekildik Yanima bir fistik geldi Benimle oynarmisin? Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Benimle cikarmisin? Benimle gezermisin? Evet mi Hayir mi? Hadi de de hemen de Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Lokum gibi tatli mi tatli O dudaklar balli...
  2. Yurtseven Kardeşler - Kanka

Yurtseven Kardeşler - Kanka

ayrılığın adını kalbime yazdım neden içiyorsun diye sorma sen hiç aşık olmadınmı be kanka neden ağlıyorsun diye sorma boşver gitsin be ağlıyorsun yine içiyorsun yine ne oldu ne oldu ne oldu söyle oldunmu oldunmu sen hiç aşık oldunmu bir zalim uğruna şaçlarını yoldunmu ne zaman dinecek gözlerimin bu yaşı yüreğimin her yeri oldu yine bin acı dalıyorsun yine ağlıyorsun yine...
  3. Yurtseven Kardeşler - Gitme Turnam

Yurtseven Kardeşler - Gitme Turnam

Gitme turnam bizim evden Dön gel allahın seversen Ayrılık ölümden beter Dön gel allahın seversen Gitme turnam vuracaklar Kanadını kıracaklar Seni yarsız koyacaklar İkrar verdim dönülür mü Kalbim hain görülür mü Yarsız devran sürülür mü Dön gel allahın seversen Gitme turnam vuracaklar Kanadını kıracaklar Seni yarsız koyacaklar __________
  4. Yurtseven Kardeşler - Cin Misin Peri Misin

Yurtseven Kardeşler - Cin Misin Peri Misin

yurtseven kardeşler aylar oldu yurtseven kardeşler aylar oldu yıllar perimisin cinmisin notaları aylar oldu yıllar oldu neredesin dön sevdiğim bastığın yerleri öptüm ben sana deli köleyim cinmisin perimisin ararım neredesin gözyaşlarım akıyor gelipte silermisin cinmisin perimisin ararım neredesin gözyaşlarım akıyor gelipte silermisin seni görmeyen gözümü kör olsun artık istemem seni...
  5. Yurtseven Kardeşler - Cankız

Yurtseven Kardeşler - Cankız

Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Ayrilmayalim Cankiz Birakma Beni Yanliz SÖz Veripte Gelmedin SÖyle Kiz Neden Kiz Ayrilmayalim Cankiz Birakma Beni Yanliz SÖz Veripte Gelmedin SÖyle Kiz Neden Kiz GÜzelsin GÜlden GÜzel GÜlÜsÜn Ömre Bedel GÜzelsin GÜlden GÜzel GÜlÜsÜn Ömre Bedel...

Sayfayı Paylaş