gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kirmizi kurdale kör olasan Emine kirmizi kurdale
    kör olasan Emine

indim derelerine bilmem nerelerine
    kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine

yavrum ben sana ipek mendil alayım
    yavrum ben sana ipek gömlek alayım

Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Güzellerin en güzeli sevdigim sensin Bakiyorum karsima sen o degilsin Cok agladim cok yoruldum ne hale geldim Hem kendini hem de beni,beni kaybettin Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic üzülmem Cekip gidersen Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic düsünmem Cekip gidersen Unut beni hic arama Cikma karsima karsima Hayatimdan attim seni anlaa Unut beni hic...
  2. Yurtseven Kardeşler - Kalmadı

Yurtseven Kardeşler - Kalmadı

Kopartdın gonca gülümü Soldurdun ümidimi Sende kalsın tüm anılar Geri ver yeter kalbimi Kalmadı hiç bir şey Ne sevgin ne de aşkın Kalmadı hiç bir şey Ne sen ne de adın Kalmadı hiç bir şey Ne sabrım ne de tadım kalmadı hiç bir şey Ne ben ne de canım Ulaşamıyorum ben sana Yetmiyorsun anlasana Tükettin tükettin artık Ne haldeyim sorsana Adadım sana ömrümü Unuttun bozduğun sözünü Bende...
  3. Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

icim yanar kalbim aglar zor gelir bu ayrilik henuz erken daha erken doyamadim cok severken ben seni bir günlük sevmedimki ben seni bir ömur sevdim sen benim umudum herseyimsin aldigim nefesimsin canimin icisin isterim seni daha sana doymadimki özlerim seni henuz senden kopmadimki
  4. Yurtseven Kardeşler - Gitme Canım

Yurtseven Kardeşler - Gitme Canım

bu ayrılık seni seni yıkacak sanmaki beni mutlu yapacak öylese sevdiğim bırakma beni ne olu ne olur ağlatma beni gitme canım gitme çok pişman olursun bir kötüye düşer beni çok ararsın gitme gülüm gitme çok pişman olursun düşersin kötüye başına vurursun bu ayrılık seni seni yıkacak sanmaki beni mutlu yapacak öylese sevdiğim bırakma beni ne olu ne olur ağlatma beni gitme canım gitme çok...
  5. Yurtseven Kardeşler - Ağlarım

Yurtseven Kardeşler - Ağlarım

Be felek senin önünde Gece gündüz hep ağlarım Akar yaşım ağlar gözüm Başımı döver ağlarım Medet senden hey yaramı Kurbandır sana bu canım Mahşer yerinde kefenim Koynuma tak karaları [2] Karacaoğlan düşer derde Gece gündüz yanar ağlar Hakkın hep olduğu yerde Kabibte çıkar ağlarım [nak]

Sayfayı Paylaş