gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yurtseven Kardeşler - Nerdesin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yürüdüğün yollarda yürüyeyim Yalvarırım bırak ben geleyim canımı iste feda edeyim
    yürüdüğün yollarda yürüyeyim

olmaz sensiz olmaz
    asla can dayanmaz
    olmaz sensiz olmaz
    asla can dayanmaz
    yürüdüğün yollarda yürüyeyim

nerdesin beni unutsun demişsin
    nerdesin bunu sen diyemezsin
    nerdesin seni unutmak kolay mı
    beni bağırtmak kolay mı
    söyle nerdesin
    x 2

Yürüdüğüm yollar bitmiyor
    anlatamam kalbim çok acıyor
    senin için bir can ölüyor
    söylesene ah nerdesin

nerdesin seni unutmak kolay mı
    beni bağırtmak kolay mı
    söyle nerdesin
    x 2

Bir daha beni arama
    sorma unut gitsin
    her şey burada bitsin diye yazmışsın
    sonra her şeyini alıp kaybolmuşsun
    ama ama bir şeyi unutmuşsun
    unuttuğun seni duvarlara yazmış
    unuttuğun seni kendine yazmış
    unuttuğun şimdi soruyor sana

seni unutmak kolay mı
    beni böyle bağırtmak kolay mı
    ama şunu hiç unutma peşindeyim
    asla bırakmam aslaaaaa

nerdesin seni unutmak kolaymi
    beni bağırtmak kolay mı
    söyle nerdesin

Yurtseven Kardeşler - Nerdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Güzellerin en güzeli sevdigim sensin Bakiyorum karsima sen o degilsin Cok agladim cok yoruldum ne hale geldim Hem kendini hem de beni,beni kaybettin Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic üzülmem Cekip gidersen Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic düsünmem Cekip gidersen Unut beni hic arama Cikma karsima karsima Hayatimdan attim seni anlaa Unut beni hic...
  2. Yurtseven Kardeşler - Kalmadı

Yurtseven Kardeşler - Kalmadı

Kopartdın gonca gülümü Soldurdun ümidimi Sende kalsın tüm anılar Geri ver yeter kalbimi Kalmadı hiç bir şey Ne sevgin ne de aşkın Kalmadı hiç bir şey Ne sen ne de adın Kalmadı hiç bir şey Ne sabrım ne de tadım kalmadı hiç bir şey Ne ben ne de canım Ulaşamıyorum ben sana Yetmiyorsun anlasana Tükettin tükettin artık Ne haldeyim sorsana Adadım sana ömrümü Unuttun bozduğun sözünü Bende...
  3. Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

icim yanar kalbim aglar zor gelir bu ayrilik henuz erken daha erken doyamadim cok severken ben seni bir günlük sevmedimki ben seni bir ömur sevdim sen benim umudum herseyimsin aldigim nefesimsin canimin icisin isterim seni daha sana doymadimki özlerim seni henuz senden kopmadimki
  4. Yurtseven Kardeşler - Gitme Canım

Yurtseven Kardeşler - Gitme Canım

bu ayrılık seni seni yıkacak sanmaki beni mutlu yapacak öylese sevdiğim bırakma beni ne olu ne olur ağlatma beni gitme canım gitme çok pişman olursun bir kötüye düşer beni çok ararsın gitme gülüm gitme çok pişman olursun düşersin kötüye başına vurursun bu ayrılık seni seni yıkacak sanmaki beni mutlu yapacak öylese sevdiğim bırakma beni ne olu ne olur ağlatma beni gitme canım gitme çok...
  5. Yurtseven Kardeşler - Amanım

Yurtseven Kardeşler - Amanım

Karagözlüm ah sana kurban olayim Güzelim cok güzelsin sana hastayim sen bana varmazsan bil ben yanarim kafama taktim yar seni delalim öl dedin de ölmedimmi havalim belalim [nakarat] Ah amanim amanim amanim sen ne dersen yaparim ah amanim amanim amanim öl de ömrüm adarim ah amanim amanim amanim hey ah senin icin yanarim ah amanim amanim amanim herseyimsin cananim Karagözlüm ah sana kurban...

Sayfayı Paylaş