gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yurtseven Kardeşler - Vay Gözünü Sevdigimin Dünyasi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Vay gözünü sevdigimin dünyasi Dokunsalar aglar oldum bu günler Yüregimde bir zalimin yarasi
    Yaralarimi baglar oldum bugünler aman aman
    Bu günler aman aman,bu günler aman aman

Derdim yüzler asti yaram bir'ken
    Yüregimde yar atesi var'ken
    Garip garip bir kösede dururken
    Dertli dertli söyler oldum bu günler aman aman

Böyleymiydi benim sana dilegim
    Sen gel deki ardin sira geleyim
    Akar suyum ben herzaman böyleyim
    Yare dogru caglar oldum bu günler aman aman

Yurtseven Kardeşler - Vay Gözünü Sevdigimin Dünyasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Nerdesin

Yurtseven Kardeşler - Nerdesin

Yürüdüğün yollarda yürüyeyim Yalvarırım bırak ben geleyim canımı iste feda edeyim yürüdüğün yollarda yürüyeyim olmaz sensiz olmaz asla can dayanmaz olmaz sensiz olmaz asla can dayanmaz yürüdüğün yollarda yürüyeyim nerdesin beni unutsun demişsin nerdesin bunu sen diyemezsin nerdesin seni unutmak kolay mı beni bağırtmak kolay mı söyle nerdesin x 2 Yürüdüğüm yollar bitmiyor...
  2. Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale

Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale

kirmizi kurdale kör olasan Emine kirmizi kurdale kör olasan Emine indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine yavrum ben sana ipek mendil alayım yavrum ben sana ipek gömlek alayım indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine indim derelerine bilmem nerelerine...
  3. Yurtseven Kardeşler - Halayımız Bitmesin

Yurtseven Kardeşler - Halayımız Bitmesin

yurtseven kardeşler gelin halay çekelim Gelin halay çekelim Hep el ele verelim [2] Halayımız bitmesin Eğlenelim dönelim [2] Çalsın davul zurnalar Oynasın bütün dostlar Sevincimiz bitmesin Gönlümüzde halaylar Çalsın davul zurnalar Oynasın bütün dostlar Halayımız bitmesin Gönlümüzde halaylar Yana sıra adımlar Hiç susmasın çığlıklar [nak]
  4. Yurtseven Kardeşler - Elimde Degil

Yurtseven Kardeşler - Elimde Degil

Elimde degil Elimde degil Seni unutamiyorum Hic kolay degil Elimde degil Elimde degil Seni unutamiyorum gülüm Hic kolay degil O tatli bakisin O tatli gülüsün Ararim seni ben Her yerde Olmuyor canim Sensiz hic olmuyor Yoklugun cok aci Yalnizim Elimde degil Elimde degil Seni unutamiyorum Hic kolay degil Hic kolay degil Hic kolay degil Yüregimden atamadim Hic kolay degil Seni özleyen o...
  5. Yurtseven Kardeşler - Amanım

Yurtseven Kardeşler - Amanım

Karagözlüm ah sana kurban olayim Güzelim cok güzelsin sana hastayim sen bana varmazsan bil ben yanarim kafama taktim yar seni delalim öl dedin de ölmedimmi havalim belalim [nakarat] Ah amanim amanim amanim sen ne dersen yaparim ah amanim amanim amanim öl de ömrüm adarim ah amanim amanim amanim hey ah senin icin yanarim ah amanim amanim amanim herseyimsin cananim Karagözlüm ah sana kurban...

Sayfayı Paylaş