gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

yurttan izne geldigimde basima gelenler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

cumartesi gunu yurttan izne ciktim ve eve aksam gittim evde babannemler teyzemler yengemler felan hepsi vardi beni hosladilar hep beraber oturuoruz misafir odasinda tv seyredioz adamin birinin arabasi bozuldu dedemde zenginin arabasi dagi tasi asar fakirinkide düz yolda sasar dedi kardesim güldü ve dede sen neler biliomussun dedi ondan sonra dedem kardesime dönerek ben neler bilirim neler dedi mesela senin kiz arkadasin da yok dedi kardesim kipkirmizi olmus bi sekilde önüne bakti sonra babannemde koya durumu kurtarmak icin vardir benim torunumun kiz arkadasi felan dedi kardesim biri beni vursunlan dercesine bakioyodu cünkü odada sadece dedemler yoktu teyzemler yengemler herkes bütün akraba nerdeyse derken zil çaldi ve kardesimle ayni okula giden kuzenim geldi içeri girdi herkes vavvv dercesine bakis yengem bi kabardi gurur duydu cocuguyla kulaginda küpe saclar riky martiin benim kardesim onu görgnce daha fazla kizardi ve ayaga kalkip ben bakkala gidiyorum dedi babannem hayir olmaz bak arif geldi hic bi yere gidemezsin diyip kapiyi tuttu ve dedem canalici vurusu yapti arif dedi ahmetin kiz arkadasi varmi arif bi kahkaha patlatti ve ya dedi ahmet utangac cocuk ya dedi öyle seyler yapamaz dedi dedem niyela utangac dedi arifde ya dedi gecende onlarin sinifindan tanidigim bi kiz teneffüste yanimda konusuoduk ahmet beni görünce yanima geldi dedi arif naber iyidir yigen dedim sonra yanimdaki seven dediki aaa sen bizim sinifta deilmisin dedi ahmet kipkirmizi oldu dedi sonra 11 e felan dedi kizta evet dedi bizim siniftasin demek ben seni hiç görmedim felan dedi dedi yani ahmet o derece anliycaginiz dedi ve kardesim yeterlan dedi 4 katta olan evimizin camindan atladi ve hastaneye giderken yolda öldü ben napiyim kuzenimi öldürmeyi düsünüorum ne diosunuz arkadaslar yardim edin önerilerinizi bekliyorum

papattya bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    öldür öldür hak etmiş ittiriver camdan kaza süsü ver hahaha hayal gücüne bak ya hahaha

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha bu arkdaşa senaryo teklifi yapalım harcanıyor böyleeee :D:D:A:huhe::789::789:

yasemin asu ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bence sende kuzenini küçük düşürücek birini bul.oda kendini atar bir yerlerden sizin ailede var bu potansiyel.bu ışığı gördüm ben cidden:D:D hahaha

5. selin*

selin* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence sende camdan atla:))) sen çokmu televizyon izliyon flasta gerçek kesit var aynı ordaki senaryolara benzemiş çok kötü olmuş hahaha

6. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    sen psikoloğa git. bu halin hiç iyi değil. sen şizofren olabilirsin yanlış anlama yani dr. git
    Şizofren: düşünüş, duyuş ve davranışlarda önemli bozuklukların görüldüğü, hastanın kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi dünyasında yaşadığı, genellikle gençlik çağında başlayan bir ruhsal hastalıktır.

mercimek tanemm ve seerose bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tatlım öncelikle başın sağolsun mekanı cennet olsun ciddewn üzücü durum ama öncelikle sakinliğini ve metanetini koruman lazım:(( öldürmek çözüm dseğil asla. diyelimki intikam alın. ya senin hayatın ne olacaak? geride bıraktıklarının acısını daha çok katklayacaksın. böyule düşünme sakın. Allah tan sabır diliyorum canım.

büşra.shid bunu beğendi.
  8. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hiç durma öldür bence tatlım:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yok valla yazacak sey bulamiyorum,cok mu uzun zaman olmus siteye gelmeyeli,burada neler olmus neler.

10. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ay gülmekten yazının yarısında bıraktım ya,little anam sen devam et böyle hikayelere,güleyim derken iyi güldürdün biziii hahaha

11. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hikayelerin hemen hepsinde kulağında küpe ricky martin gibi bi çocuk ekmek bıçağıyla öldürülüyo :) ama kardeşin niye camdan atlıyo :D:D

12. kartanesi.

kartanesi. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yaa kızın hayal gücü geniş çok güldürüyo ama cemoş un yorumlarıda beni daha da güldürüyo:)))

CeMoŞ bunu beğendi.
yurttan izne geldigimde basima gelenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  2. Nilüfer - Başıma Gelenler

Nilüfer - Başıma Gelenler

Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Boşuna arama bulamazsın beni Ne yapsan bir daha yanında Boşuna...
  3. Yağmurla Gelenler....

Yağmurla Gelenler....

yağmurla ilgili çocuk şiirleri YAĞMURLA GELENLER ... Bu sabah yağmur var İstanbul'da Gözlerim dolu dolu oluyor bilinmezliğe. Anne sözü dinler gibi masum, Ağladım bu sabah, İstanbul'da... Bu sabah yağmur var İstanbul'da , tıpkı şarkıda söylendiği gibi. Şimdilik ince ince yağıyor yağmur. Hava bulutlu, gri ve puslu. Vapurlar geçiyor, denizde nazlı nazlı süzülüşlerini seyrediyorum.Karşıda,...
  4. Basimiza Gelenler ( Life As We Know It )

Basimiza Gelenler ( Life As We Know It )

Holly ve Eric, tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfederler. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Yoğun sosyal hayatları devam ederken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar. Veeee her Filmde oldugu gibi...

Sayfayı Paylaş