gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

yürü bakalım burada

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 11 Ağustos 2008
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yürü bakalım burada

dehset bı goruntu...yururdum buyuk bı zevkle..
    paylasım için saol

yürü bakalım burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Yürü Gidelim

Emrah - Yürü Gidelim

Gordun mu gonlum uykusuz geceler Sabah oldu unutuldu Dilimde dolasan sihirli heceler Gun oldu unutuldu Hem aska ara veremiyorsun Hem yaralarini saramiyorsun Gelen de ayni giden de ayni Ne ariyorsun Adam akilli sevemiyorsun Fazla zora gelemiyorsun Yuru gidelim a deli gonlum Sen aska gelmeden hadi yuru gidelim Adam akıllı sevemiyorsun Fazla zora gelemiyorsun Yuru gidelim a deli...
  2. Melekler hadi buraya Ne tür bir meleksin? bakın bakalım

Melekler hadi buraya Ne tür bir meleksin? bakın bakalım

Kuizz.com - Ne tür bir meleksin? (Kızlara özel) bana ; Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin.
  3. Yürüme Yardımcım

Yürüme Yardımcım

yürüme yardımcım www.kangurum.com.tr: E-BEBEK , VIB Yürüme Yardımcım Bugün migros sanal markette denk geldim de ablama ve yeğenime hediye olarak aldım bakalım daha gelmedi ama çok güzel bişeye benziyor. sabırsızlıkla bekliyorum :bebiss: sizlere de tavsiye ediyim dedim belki almak isteyen olur :)
  4. Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum...
  5. Bebeklerde Yürüme/Emekleme

Bebeklerde Yürüme/Emekleme

bebeğim emeklemiyor 9 aylık bebeğim emeklemiyor 9 aylık Sevgili meleklerim, bebeğiniz doğduğu andan itibaren gelişimini sürekli izliyorsunuz.Artık zamanı geldi emeklemeli,yürümeli diyorsunuz ama bebeğinizde tık yok.:bebeğim:Bakalım bebeğiniz ne zaman emekler , ne zaman yürürmüş meleklerim. Bebeklerin doğduktan sonra yürüme süresi yaklaşık 18 ay sürer. Bebeğin ilk aydan itibaren sert,...

Sayfayı Paylaş