gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yürü be Tülin kim tutar seni

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Manken Tülin Şahin podyumlardan yazarlığa eline kalem alarak başladı bu işi sevdiki devam ediyor yazmaya.....

YAZARLIĞA ALIŞTI 4. KİTABI HAZIR!
    ÜNLÜ MODEL TÜLİN ŞAHİN 4'ÜNCÜ KİTABINI ÇIKARIYOR. ŞAHİN, 'SİZ HÂLÂ DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ?' İSİMLİ KİTABINDA DİYETTE İSTİKRARA DEĞİNİYOR..

Spor, diyet ve sağlıklı beslenme üzerine üç kitabı bulunan manken Tülin Şahin, 'Siz hala diyet mi yapıyorsunuz?' ismini verdiği 4'üncü kitabını yazdı. 2002'de 27 kilo verdikten sonra, buna dair soru yağmuruna tutulan Şahin, kitap yazmaya karar vermişti. 'Kral, prens ve fakir' adını verdiği ilk kitabıyla 12 baskıya ulaşan Şahin, 'Sırlar' adını verdiği ikinci kitabında da makyajın inceliklerine değinmişti.

KİLONUZU KORUYUN
    Şahin'in üçüncü kitabı ise 'Tülin'den Cosmo kızlarına tüyolar' adıyla Cosmopolitan dergisiyle satışa çıkmıştı. Şahin şimdi de 'Siz hala diyet mi yapıyorsunuz?' adlı dördüncü kitabıyla diyette istikrarın önemine değiniyor. Güzel model, '27 kilo vereli 7 sene oldu ve ben hala aynı kilodayım. Önemli olan kilo verdikten sonra aynı kiloyu muhafaza etmek' dedi. Şahin'in 'Bir ömür diyet yapmaya yetmez ama sağlıklı yaşam ömrü uzatır' sloganıyla yola çıkan kitabı önümüzdeki hafta piyasada olacak.

Haftanın 3-4 günü özellikle açık havada mutlaka spor yapın.
    Sağlıklı beslenmeyi ailece önemseyin ve hep beraber uygulayın.
    Günde 6 öğün beslenin, 3 ana 3 ara öğün. (Ara öğünleri asla atlamayın)
    Takıntılı olmayın, 'sürekli kilo vereceğim' düşüncesi ile gezmeyin. Böyle kilo verilemez. Harekete geçerseniz kilo verirsiniz.
    Diyet yazın değil, kışın yapılır.
    Kadın kıvrımları ile güzeldir, aşırı zayıflık hiç güzel değildir. Hedefiniz sağlıklı yaşayarak ve beslenerek kıvrımlar edinmek olsun.

yürü be Tülin kim tutar seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namaz vakti gelince kim tutar onları!

namaz vakti gelince kim tutar onları!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emzirme ödeneği kimlere, hangi tutar üzerinden verilecektir?

Emzirme ödeneği kimlere, hangi tutar üzerinden verilecektir?

2010 emzirme ödeneği emzirme ödeneği 2010 yılı 2011 Emzirme ödeneği kimlere, hangi tutar üzerinden verilecektir? Mevcut uygulamada sadece çalışan SSK’lılar için 50 YTL olarak ödenmekte olan emzirme ödeneğinin kapsamı yeni düzenleme ile genişletilerek, Bağ-Kur’luları da kapsayacak şekilde; sigortalı kadına veya sigortalı olmayan karısının doğum yapması nedeniyle sigortalı erkeğe, kendi...
  3. Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım Gözlerim dolu ve lakin karamsarım Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş,...

Sayfayı Paylaş