gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yürüme Yardımcım

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

yürüme yardımcım [​IMG]
    www.kangurum.com.tr: E-BEBEK , VIB Yürüme Yardımcım

Bugün migros sanal markette denk geldim de ablama ve yeğenime hediye olarak aldım bakalım daha gelmedi ama çok güzel bişeye benziyor. sabırsızlıkla bekliyorum :bebiss: sizlere de tavsiye ediyim dedim belki almak isteyen olur :)

Yürüme Yardımcım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .Yürüme Ortezi Üretildi...

.Yürüme Ortezi Üretildi...

uzun yürüme ortezi yürüme ortezleri ortezi uzun cihazı cihazı fiyatları Yaşam kalitesini artırmak için medikal çözümler sunan Otto Bock, doğal ve emniyetli yürüyüş sağlayan yeni bir ortez geliştirdi. Sensor Walk adı verilen ortez, 2008 yılında satışa sunulacak. Tıp ve teknolojideki gelişmeler, kalıcı sakatlıklarla yaşamak zorunda olan engellilerin en büyük destekçisi. Keşfedilen her yeni...
  2. Gökhan Tepe - Yürü Yüreğim

Gökhan Tepe - Yürü Yüreğim

Her yürek kayıp verir Ağır olur yenilgi Kabullenmek zor gelir Adı aşk bu hatır değil ki Sevmedim sevemedim Kabul etmek suçtu sanki Hep vermeden istedim, Bu kalp benim ödünç değil ki Bu kadar anla yeter Acı zamanla geçer Bilmiyorsan Hiç değilse, hasrete saygı göster x2 Yürü yüreğim gidelim buralardan Aşk bizimle değil Sana buralarda bişey olsa, Kimsenin umurunda değil Anıları, acıları,...
  3. Emrah - Yürü Gidelim

Emrah - Yürü Gidelim

Gordun mu gonlum uykusuz geceler Sabah oldu unutuldu Dilimde dolasan sihirli heceler Gun oldu unutuldu Hem aska ara veremiyorsun Hem yaralarini saramiyorsun Gelen de ayni giden de ayni Ne ariyorsun Adam akilli sevemiyorsun Fazla zora gelemiyorsun Yuru gidelim a deli gonlum Sen aska gelmeden hadi yuru gidelim Adam akıllı sevemiyorsun Fazla zora gelemiyorsun Yuru gidelim a deli...
  4. Bebeklerde Yürüme/Emekleme

Bebeklerde Yürüme/Emekleme

bebeğim emeklemiyor 9 aylık bebeğim emeklemiyor 9 aylık Sevgili meleklerim, bebeğiniz doğduğu andan itibaren gelişimini sürekli izliyorsunuz.Artık zamanı geldi emeklemeli,yürümeli diyorsunuz ama bebeğinizde tık yok.:bebeğim:Bakalım bebeğiniz ne zaman emekler , ne zaman yürürmüş meleklerim. Bebeklerin doğduktan sonra yürüme süresi yaklaşık 18 ay sürer. Bebeğin ilk aydan itibaren sert,...
  5. Bebeklerde yürüme gecikmesi

Bebeklerde yürüme gecikmesi

bebeklerde yürüme gecikmesi bebek yürüme bebekler kaç aylıkken yürür Evet Melek'ler, bir misafirimizin sorusu üzerine bebeklerde yürüme gecikmesi ve bebeklerde yürümeye başlama dönemi hakkında bilgilere yer veriyoruz bu yazımızda. Her çocuğun gelişimi kendine özeldir. Bebekler genellikle 12.-18. aylar arasında yürürler. Kimi bebek önce emekleyip sonra yürürken, bazıları direkt yürür....

Sayfayı Paylaş