gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi?

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

yürüteç modelleri çocuk yürüteci çocuk yürüteç erkek bebeklerde kullanımı yürüteçleri bir arkadaşım bana yürüteç in erkek çocukları için zararlı olduğunu söyledi hatta kendi oğlunu bindirmiyor benim oğlum 7 aylık yürüteçte olmaktan çok hoşlanıyor bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler. :melek:

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi?
    valla bende merak ediyom bilgisi olanlar bilgilendirebilirmi acaba

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bir arkadaş oğlunu bindirmiyor erkek çocuklarda erkeklik organlarına zarar veriyormuş bana saçma geldi bir bebek sitesinde site kurucusuna danıştım bu konuyu bilmediğini fakat duyduğuna göre yürüme bozukluğu yapıyormuş çocuklarda ama benim oğlum çok seviyor ve bende bindiriyorum açıkçası bilgisi olanan vardır diye sordum

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

evet canimm bende okudumm gunde sadece 10 dakika bindirin fazla bindirmeyin diye okudumm,hatta zararli diye ben kizima almadimm,ama yigenim kullandii ve inanirmisin 10aylikken yurudu

senin oglunun hosuna gidiyorsa fazla olmamak sartiyla bindir,sevgiler canim

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet nisanım oturmayı sevmiyor ayakta olmaktan hoşlanıyor bu yüzden yürüteçi seviyor sağol bilgilendirdiğin için canım.

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim canim arkadasimm,bir yardimda bulunduysam ne mutlu bana,,öp benim icin oglunuu,,sevgiler canim

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yürüteç zararı
    erkek çocuklarında testislerine bası olacağı için zararlı ama tüm çocuklar için zararlı hem fizyolajik hem pskolojik gelişme öğrenme kendi yapabilme çok önemli fizyolojik olarak emeklemek uzanmak kalkmaya çalışmak kasları güçlendiriyor birde ayak ucunda ittiklerinden ayak arkaları ve kalçalarındaki kaslar gelişmiyor.ev kazalarıda çok fazla olacağından önerilmiyor yürüteç geç yürüsede kendi aşamayla yürüsün tüm kasları ve psikolojesi de gelişsin

yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

hamileyim kizmi erkekmi bebeğim kızmı erkekmi testi kızmı testi hamileyim kizmi erkek mi Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden...
  2. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları
  3. Kar Çocuklar İçin midir?

Kar Çocuklar İçin midir?

Kar Çocuklar İçin midir? Masumiyet beyazdır. Samimiyet beyazdır. Saflık beyazla anlatılır.. Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür beyaz… Dünyanın kirlenmişliliğini örten en büyük beyaz; kardır. Çocuk saftır, masumdur, samimidir… Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür… O zaman kar çocuklar için yağar. O zaman çocuk ile kar...
  4. Yürüteç Çocuk İçin Yararlı mı Zararlı mı?

Yürüteç Çocuk İçin Yararlı mı Zararlı mı?

Bu sayfa; Yürüteç Çocuk İçin Yararlı mı Zararlı mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler ebeveynlerin çocuklarını büyütürken ne çok merak ettiği sorulardan biri yürüteçin işe yarayıp yaramadığı, çocuklarına faydası olup olmadığıdır. Yürüteçler bazen çocuğun eğlenmesi için genellikle de yürümesini kolaylaştırır düşüncesiyle alınıyor. Peki bu alet yararlı mı değil mi? Çocuk...
  5. Yürüteç kullanmak zararlımıdır ?

Yürüteç kullanmak zararlımıdır ?

Ebeveynler bebeklerinin ilk adımlarını görmek için heyecanlanıyor ve onların yürümesine yardımcı olmak için yürüteç kullanıyor.Yürüteçler bebeğin ilk adımlarına yardımcı olup çabuk yürümesini sağlasada uzmanlar yürütece pek sıcak bakmıyor.Hatta bir çok doktor yürüteç kullanımını yasaklıyor.Peki yürütecin ne gibi zararları var,yürüteç kullanmanın bebek üzerinde olumsuz etkileri nelerdir.Tüm...

Sayfayı Paylaş