gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yürüyemiyor mu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yeni doğum yapan ünlü oyuncu Pınar Altuğ evini neden satma gereği ayrıntılar haberimizde.....

EVİNİ İKİ MİLYONA SATIŞA ÇIKARDI!
    PINAR ALTUĞ 4 YIL ÖNCE 800 MİLYARA SATIN ALDIĞI BEBEK'TEKİ DENİZ MANZARALI DAİRESİNİ ASANSÖRÜ OLMADIĞI İÇİN SATIŞA ÇIKARDI PINAR ALTUĞ BİR SÜRE ÖNCE ANNE OLMUŞTU...

Bebeği ile sık sık doktora giden ve bebeğini gezdirmek için dışarı çıkan Altuğ binada asansör olmadığı için çok zorlanmaya başlamış. Bu yüzden 4 yıl önce 800 milyara satın aldığı evini satışa çıkarmış. PInar'ın istediği rakam ise tam 2 milyon liraymış. Kriz ortamında henüz bir alıcı bulamayan Altuğ yeni bir ev arayışına girmiş. Panaromik deniz manzaralı evini satmaya karar veren Pınar Altuğ yerine müstakil villa alacakmış.

yürüyemiyor mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor sevmiyor testi seviyor mu sevmiyor mu testi sevip sevmediğini anlama sevdiğim kişi beni seviyormu seviyo sevmiyo Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği...
  3. Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Şimdi sana soruyorum Seviyormusun Sevmiyormusun????
  4. Salon mu Banyo mu?

Salon mu Banyo mu?

2012 Banyo dekorasyon modelleri Banyo dekorasyon örnekleri O kadar modern ve şık tasarımlar var ki görünce hayran kalmamak elde değil. Bu seçkin zevklerin tercihi özel tasarım banyoları görünce de çok beğendim. Ama sanırım ben bunları kullanmaya kıyamam:) Sizce de salon kadar şık olmamış mı bu banyo modelleri ?
  5. Banyo mu salon mu?

Banyo mu salon mu?

lüks banyo dekorasyonu şık banyolar Salon gibi dekore edilmiş banyo dekorasyonunu ben biraz abartılı bulsam da mutlaka beğenen kişilerde olacaktır. Balon perde ve dekoratif objeler kulanılarak dekore edilmiş şık banyo örneği her daim şıklığı sevenler için tasarlanmış.

Sayfayı Paylaş