gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yusuf Akgun - Korkut

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

KARAKTER
    Korkut, okullarda sıkça karsımıza çıkan ?inek? ögrencilerdendir.

Suratına iki numara büyük gözlükleri, bir türlü normal insanlarla iliski kuramayan tiplere özgü kendine has aksanı ve insanı çıldırtan sorularıyla, dayanılmaz bir tiptir.

Sesi boru gibidir ve sürekli yüksek sesle konusur . Korkut heyecanlandıgı zaman, 8-10 yasındaki sımarık çocuklar gibi konusur, R?leri de söyleyemez. Diger çocuklar bu durumla, ?Açtı biri salterini? diyerek dalga geçer.

Yaşanılan olaylardan sonra Korkut?a dank eder ve bir anda her şey değişir.

Yusuf Akgun - Korkut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Otel Bilgileri Kapasite: 275 toplam oda, 550 toplam yatak, 2 kral dairesi, 8 suit oda, 16 bağlantılı oda, 8 özürlü odası, 241 standart oda. Şehir manzarası var. Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kablo tv, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv...
  2. Muzaffer Akgün - Seçmeler

Muzaffer Akgün - Seçmeler

muzaffer akgün muzaffer akgün kırmızı gül demet demet uçun kuşlar uçun izmire doğru akgun kuşlar izmire doğru indir 1- Kara Bahtım Kem Talihim 2- Kelkitin Altı Bağlar 3- Küçükten Görmedim Ana Kucağı 4- Beyaz Giyme Toz Olur 5- Erzurum Dağları 6- Tanrıdan Diledim 7- Keklik Gibi Kanadımı Süzemedim 8- Uçun Kuşlar Uçun İzmir'e Doğru 9- Kırmızı Gül Demet Demet 10- Çadır Kurdum Gurbet Elin...
  3. yusuf akgün hayranları

yusuf akgün hayranları

yusuf akgün facebook yusuf akgün ve sevgilisi sevgilisi akgünün
  4. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...

Sayfayı Paylaş