gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar geçenlerde bir yerde okudum Nefise Karatayın sevgilisiymiş Yusuf Day peki aranızda bu Yusuf Day Kimdir bilen var mı varsa yazsın merak ettim oda bir ünlü mü diye:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yusuf Day Hayatı
    Yusuf Day hakkında bilgi

Yusuf Day, manken Nefise Karatay'ın yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi. Kendisi iş adamıdır. Çift 15 Temmuzda nikah masasına oturacak. Düğün gecesi pop müziğin usta sesi Erol Evgin de Karatay’a jest yapıp sahneye çıkacak.

Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli ve bol neşeli bir gün geçirmenizi diliyor ve aranızda Rumeysa Sultan Kimdir bilen var mı diye soruyorum. Rumeysa Sultan Kimdir biliyorsanız lütfen biyografisini yazın.
  2. Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz

Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz

Kızlar ünlü manken Nefise karatay'ın yeni sevgilisi Yusuf Day kimdir ve ayrıca bu Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz? Ben çok merak ettim yahu:S
  3. Yusuf Day Kimdir merak ettim

Yusuf Day Kimdir merak ettim

Kızlar Nefise Karatayın yeni sevgilisi Yusuf Day Kimdir sürekli magazinde birlikte görülüyorlar ama kimdir Yusuf Day Kimdir yazmıyorlar merak ettim:S
  4. İnternetin Mucidi Kimdir biliyor musunuz

İnternetin Mucidi Kimdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar bana mümkünse bu sayfadan bir zahmet İnternetin Mucidi Kimdir yazar mısınız? Şimdiden vereceğiniz İnternetin Mucidi hakkında ki bilgiler için çok tşk ediyorum
  5. Ali Atay Kimdir biliyor musunuz

Ali Atay Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Ali Atay Kimdir bilen var mı? Ali Atay Kimdir biliyorsanız bana biyografi bilgilerini yazın.

Sayfayı Paylaş