gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva Album Tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva FuLL Album 26*05*2008

TRACK LİST

01. Diva
    02. Geri Dön
    03. Chicka
    04. Istemem
    05. Cici Kız
    06. Yaktın Beni Dünya
    07. Tattiti Tattiri
    08. Hopbalı Hop Hop
    09. Inci Tanem
    10. Sevemem
    11. Çıldırmış Dediler

Bonus Track:

12. Tattiri House Mix (Bonus mix)
    13. Chicka House Mix (Bonus mix)

Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva Album Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sahip olduğu gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye'nin en yetenekli jazz gitaristlerinin başında gelen Sarp Maden, kendi adını taşıyan ilk albümün hazırlıklarını tamamladı. Daha önce, Acid Trippin, Lodos, Trio Mrio, Quartet Muartet albümlerinden tanıdığınız ve Sibel Köse, İmer Demirer, Elvan Aracı, Ricky Ford, James Lewis, Selen Gülün, Dave Weckl, Anthony Jackson, Sertab Erener, Bülent...
  2. Seher Dilovan " Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın" 2008 albümü dinle,tanıtımı

Seher Dilovan " Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın" 2008 albümü dinle,tanıtımı

01. Le Hazalım 02. Ben Anayım 03. Ayvacı Geliyor 04. Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın 05. Ben Ağlaram 06. Yıkılası Karlı Dağlar 07. Taş Duvarlar 08. Hakka Gider 09. Çepki 10. Daye
  3. Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı

Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı

gönül dilan layık değilsin gönül dilan genelik modaları 1. Beni Alan Yaşadı 2. Her Yandan 3. İğne Attım Tarlaya 4. Eman Eman 5. Diyarbekirim 6. Yoruldum 7. Nanay 8. Layık Değilsin 9. Zeynep ( Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor ) 10. Ay Eş Hanım 11. Yalanmış ( Yalanmış Aşkın ) 12. Tek Geçerim 13. Bence 14. Nanay ( Remix )
  4. Benim albümüm...

Benim albümüm...

Çok severek çekmiş olduğum resimlerimi melek dostlarımla paylaşmak istedim,bu bölümde benim de bir parçam olurdu böylece..daha da çok tuqqce arkadaşım buraları çok merak ettiği için bu albümü ona armağan etmek istiyorum..
  5. "Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

"Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

benim dünyam filmi, benim dünyam fragman, benim dünyam filmi tanıtım Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat başta olmak üzere pek çok ünlü ismi bir araya getiren film "Benim Dünyam" ın fragmanı yayınlandı. 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz...

Sayfayı Paylaş