gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yusuf Güney - Kopamam Senden

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Şu an içimdekinleri bilir misin? Soran şu kalbimi dinler misin?
    Bedenim aşkınla tokat olmuş
    Vurmuş kendini yerden yere her gece
    Sonum bi çıkmazdan daha çıkmaz
    Gel otur
    Konuşalım,anlaşalım
    Nedeni ne olursa olsun sevgilim
    Ben bu gidişi hak etmedim
    Asla yanlış etmedim

Dur.. Ayrılmam kopamam ki senden
    Dur.. Gitme saklanma benden
    Gözlerim doluyor aşkımın şiddetinden
    Ağlamak istiyorum gecelerin şehvetinden
    Kor ateşler içinde yak istersen
    Zor duygular içine koy istersen
    Yeter ki bu canımı derbeder etme
    Ayrılmaktan bir daha asla söz etme

Gitme dönülmez uzaklara
    Gitme kendinden ellere itme
    Yalnızlığınla(x2)

Dur ayrılmam senden
    Dur gitme saklanma benden
    Gözlerim doluyor aşkımın şiddetinden
    Ağlamak istiyorum gecelerin şehvetinden
    Yıllar sonra içimde sevginle..

Yusuf Güney - Kopamam Senden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Güney - Canımdın sen

Yusuf Güney - Canımdın sen

Kanımdın sen Canımdın sen Hayaller dünyasında yar Bıraktın bak beni aniden Yıkıldım yar Sensiz uzaklar haram Bunaldım ben Olmuyor olmuyor dön Neler oluyor Hadi bana bir yol göster Sözünden dönmek var mıdır? Sözünden dönen yar mıdır?
  2. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...
  3. Yusuf Güney - Sensin Gecem Gündüzüm Yarınım

Yusuf Güney - Sensin Gecem Gündüzüm Yarınım

sensin gecem gunduzum yarinim aklimi bastan alanim seviyorum yok yalanim yerin belli hayatimsin yemin ettik seninle biz bu aska sakin beni birakma bir basima yemin ettik seninle biz bu aska sakin beni birakma bir basima sana olan sevgim yalinda dalar kalir inan karinca sevecegim seni bor omur boyunca... sensin gecem gunduzum yarinim aklimi bastan alanim seviyorum yok yalanim yerin belli...
  4. Yusuf Güney - Sualsiz

Yusuf Güney - Sualsiz

Onu sevdiğim günler geceler miras bana Düş sattığım her bedende kökler uzar içimde Yalnız kalınca anlarsın Bu hisler.. Bitiremezsin.. Çekmeden acını anlarsın geçen her dakikanda nakarat(x2) Deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün Kimseyi sevmeden geçer ömrüm Boşluğa düşen hayallerden daha suskun Anladım bu ne bana vurgun Olan olsun Varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun...
  5. Yusuf Güney Biyografisi

Yusuf Güney Biyografisi

yusuf güney biyografisi yusuf güney biyografi güneyin en sevdiği yemek güneyin sevdiği şeyler sevmediği yemek Yusuf Güney, 1984'de Trabzon'da doğmuştur. Yusuf Güney aslen Trabzon'lu ve Londra'da yaşıyor. Yusuf Güney Londra'da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yaparak 10 yıldır ailesiyle yaşayordu taki Rafet El Roman ile Londra'da bir konserde tanıştığı ana kadar. O günden beri onlarca...

Sayfayı Paylaş