gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yusuf güney rafet el roman aşka inat sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam herkese, Yusuf Güney Rafet El Roman 'ın söyledikleri aşka inat şarkısının sözleri sizde bulunur mu acaba ? :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yusuf güney rafet el roman aşka inat sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman-Yusuf Güney Konseri

Rafet El Roman-Yusuf Güney Konseri

rafet el roman konserleri 2011 almanya rafet el roman almanya konserleri 2011 konser adana konseri tarih : 17.09.2010 21:30:00 mekan : Ataköy Open Air Show Center bilet fiyatlarıBilet Fiyatları 1. Kategori: 84,00 TL 2. Kategori: 67,50 TL 3. Kategori: 56,00 TL 4. Kategori: 45,00 TL
  2. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü Rafet el Roman sevenler sizlerden Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözlerini istiyorum.
  3. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözleri paylaşın kızlar bu şarkıyı çok seviyorum sizde seviyor ve sözlerini biliyorsanız Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözlerini yazın
  4. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkı Sözleri Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Sevgili melekler, bu konumuzda Rafet El Roman'ın keşfi genç şarkıcılarımızdan Yusuf Güney ve Rafet El Roman 'ın birlikte söyledikleri Aşka İnat şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısı... İnan korkuyorum sana bağlanmaktan Bir adım bile yaklaşmaktan Aşkına kul...
  5. Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir...

Sayfayı Paylaş