gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yusuf Güney severler ekran başına

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yusuf güneyin doğum tarihi yusuf güneyin röportajları güney doğum tarihi Rafet El Roman ile klipte rol alan şarkıta eşlik eden Yusuf Güney'in bir anda yıldızı parladı kamyon şoförü olan Güney yeni bir albüm çıkardı...

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Rafet El Roman’la birlikte söylediği Aşk-ı Virane şarkısıyla dikkat çeken ve geçtiğimiz günlerde ilk albümü ‘Bir Sevda Masalı’nı çıkartan Yusuf Güney ile podyumların en kaliteli ve en çok aranan isimlerinden olan Ece Gürsel, 12 Mart Perşembe akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Yusuf Güney’in muhteşem şarkıları, Ece Gürsel’in de keyifli sohbeti.. Kısacası yine tadına doyulmayacak bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 12 Mart Perşembe akşamı saat 19.15’te Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

Yusuf Güney severler ekran başına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker severler ekran başına

Hakan Peker severler ekran başına

her akşam birbirinden ünlü sanatçıların bestecilerin konuk olduğu Kenan Erçetinle Akşam Keyfi buakşamda dopdolu kaçırmayın derim benden söylemesi...... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ.. KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. 90’lı yıllara şarkıları ve danslarıyla damgasını vuran Türk Pop Müziği’nin vazgeçilmez ismi Hakan Peker ile güçlü oyunculuğuyla dikkat çeken Ayça İnci 11 Mart...
  2. Yusuf Güney severler buraya

Yusuf Güney severler buraya

yusuf güney nerde sahne alıyor yusuf güney nerde çıkıyor nerede neleri sever ün kazanan kamyon şoförü Yusuf Güney Frame de sahne alacak sevenlerine duyurulur...... YUSUF GÜNEY FRAME MAÇKA'DA... HALE CANEROĞLU NDAN SONRA YUSUF GÜNEY FRAME MAÇKA'DA SAHNE ALIYOR... İstanbul gecce hayatının top mekanlarından Frame Maçka salı gecceleri canlı müzik de türk pop dünyasının 2 yetenekli ve genç...
  3. Yusuf Güney - Canımdın sen

Yusuf Güney - Canımdın sen

Kanımdın sen Canımdın sen Hayaller dünyasında yar Bıraktın bak beni aniden Yıkıldım yar Sensiz uzaklar haram Bunaldım ben Olmuyor olmuyor dön Neler oluyor Hadi bana bir yol göster Sözünden dönmek var mıdır? Sözünden dönen yar mıdır?
  4. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...
  5. Yusuf Güney Biyografisi

Yusuf Güney Biyografisi

yusuf güney biyografisi yusuf güney biyografi güneyin en sevdiği yemek güneyin sevdiği şeyler sevmediği yemek Yusuf Güney, 1984'de Trabzon'da doğmuştur. Yusuf Güney aslen Trabzon'lu ve Londra'da yaşıyor. Yusuf Güney Londra'da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yaparak 10 yıldır ailesiyle yaşayordu taki Rafet El Roman ile Londra'da bir konserde tanıştığı ana kadar. O günden beri onlarca...

Sayfayı Paylaş