gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yusuf Güney - Talihsiz Bir Sevda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Seni gördüğüm o anda Birdenbire içimde sızı hissettim Birdenbire kalbimin içinde fırtınalar esti
    Daha ne olup bittiğini anlamadan
    Kolunda birini gördüm
    O an anladım hiç sevmediğini
    Birdenbire ümitlerim bitti

Kıvrandım..
    Acımdan sızlandım
    Sızımdan yalvardım Allah�ıma
    Alsın canımı diye..

İçimden bağırmak,haykırmak istiyorum çaresizliğime..
    Düşünmeden çıktığım bu yolda yalnızlığıma yanıyorum
    Seni öylesine sevdim ki
    Bir türlü dinmiyor acılarım
    Ne olursa olsun bu aşkta
    Asla boyun eğmeyeceğim

Kıvrandım..
    Acımdan sızlandım
    Alsın canımı diye..

Zor..Çok zor kabullenip de gitmek
    Talihsiz bu sevda içinde yeniden başlayıp sevmek
    Çook çok zor bir kalemde silmek
    Bu aşkı, sevdamı derinlere gömmek

Kıvrandım..
    Acımdan sızlandım
    Alsın canımı diye..

Yusuf Güney - Talihsiz Bir Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Guney - Bir Sevda Masalı 2009

Yusuf Guney - Bir Sevda Masalı 2009

1. Heder Oldun Aşkına 2. Sualsiz 3. Aşkım Aşklarından Bulasın 4. Talihsiz Bir Sevda 5. Git Bedenim Buralardan 6. Kopamam Senden 7. Elimde Değil 8. Maskara 9. Bir Sevda Masalı 10. Canımdın Sen
  2. Yusuf Güney - Bir sevda masalı

Yusuf Güney - Bir sevda masalı

Sevgilim yanlızlık kor bana Gördüğüm bütün düşlerimde Nefes alıp veren her günümde Aşkını solundum sadece Ama yoksun gülüm seni gördüğüm o yerde Daha zormuş gülüm sensizliği seçince Bilemezsin ne hal kaldı nede bi derman Sonu yoktu sevgimizin anlamıştım Ta en başından Bir sevda masalında Küçücük bir dünyada Sarılıp kollarında Ben uyumayı özledim Bir çılgın çığ düşsede Yüreğinin en derinine...
  3. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...
  4. Yusuf Güney - Sualsiz

Yusuf Güney - Sualsiz

Onu sevdiğim günler geceler miras bana Düş sattığım her bedende kökler uzar içimde Yalnız kalınca anlarsın Bu hisler.. Bitiremezsin.. Çekmeden acını anlarsın geçen her dakikanda nakarat(x2) Deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün Kimseyi sevmeden geçer ömrüm Boşluğa düşen hayallerden daha suskun Anladım bu ne bana vurgun Olan olsun Varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun...
  5. Her Sevda Bir Veda Dizisi "Yusuf" Karakteri Nik Xhelilaj Kimdir?

Her Sevda Bir Veda Dizisi "Yusuf" Karakteri Nik Xhelilaj Kimdir?

her sevda bir veda dizisi yusuf kimdir, her sevda bir veda nik xhelilaj, her sevda bir veda yusuf karakteri Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni dizisi Her Sevda Bir Veda "Vazgeçme.. Vazgeçmek Yenilmektir.. Aşk Yenilmez.." sloganıyla ekranlarda. Dizinin başrol oyuncusu ise daha önce Kayıp Şehir adlı diziden tanıdığımız Nik Xhelilaj... Arnavut asıllı olan Nik Xhelilaj, 5 Mart...

Sayfayı Paylaş