gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yusuf Güneyin sevgilisi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yusuf Güneye hayranım.Hem sesi hem fiziği mükemmel.Merak ettiğim sevgilisi varmı acaba ? Umarım yoktur :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nisan ayında yayınlanan bir habere göre şarkıcı Yusuf Güney; oyuncu Şirin Yıldırım ile birlikte.BU haberden sonra sanatçı başka bir isimle anılmadı.

Yusuf Güneyin sevgilisi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...
  2. Yusuf Güney Biyografisi

Yusuf Güney Biyografisi

yusuf güney biyografisi yusuf güney biyografi güneyin en sevdiği yemek güneyin sevdiği şeyler sevmediği yemek Yusuf Güney, 1984'de Trabzon'da doğmuştur. Yusuf Güney aslen Trabzon'lu ve Londra'da yaşıyor. Yusuf Güney Londra'da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yaparak 10 yıldır ailesiyle yaşayordu taki Rafet El Roman ile Londra'da bir konserde tanıştığı ana kadar. O günden beri onlarca...
  3. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  4. Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısının sözlerini sizden rica ediyorum ve şimdiden paylaşımınız için tşkler.
  5. Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'u yakından ve beğenerek takip ediyorum. Pek çok şey yazıldı çizildi. Acaba şu anda Çağatay'ın sevgilisi var mı?

Sayfayı Paylaş