gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

yusuf ömer sınav

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

yusuf ömer sınav facebook [​IMG][​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: yusuf ömer sınav
    yeni favorim buuuuuuuuuuuuuuuu

yusuf ömer sınav konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömer Muhtar

Ömer Muhtar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ömer Hayyamdan

Ömer Hayyamdan

Dünyada akla değer veren yok madam, Aklı az olanın parası çok madem, Getir şu şarabı, alsın aklımızı: Belki böyle beğenir bizi el alem! Ezeli sırları ne sen bilirsin ne de ben Bu muammayı ne sen okuyabilirsin ne de ben Perde ardında sen ben dedikodusu var amma... Perde kalktı mı ne sen kalırsın ne de ben Sevgiyle yoğurulmamışsa yüreğin, Tekkede manastırda eremezsin. Bir kez...
  3. Hz. ömer

Hz. ömer

Hz. Ömer arkadaslariyla sohbet ederken, huzura üç genç girerler. Derler ki : -"Ey halife, bu aramizdaki arkadas bizim babamizi öldürdü. Ne gerekiyorsa lütfen yerine getirin." Bu söz üzerine Hz.Ömer suçlanan gence dönerek : - Söyledikleri dogru mu diye sorar , Suçlanan genç der ki : -evet dogru. Bu söz üzerine Hz Ömer anlat bakalim nasil oldu diye sorar: Bunun...
  4. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.

Sayfayı Paylaş