gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Yusuf Tomakin - BesK Of Yusuf [2008]

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

yusuf tomakin biografi yusuf tomakin 2008 biyografi
    01. Gümbür Gümbür
    02. Herseyimsin
    03. Pesinden Kosamam
    04. Susma
    05. Sarisin mi Esmer mi
    06. Affetmem Ölsemde
    07. Benim Halim Ne Böyle
    08. Teslim Oldum Askina
    09. Uyuz Cadi
    10. Bir Ömür
    11. Ne Yaparsa Yapsin
    12. Sayende
    13. Oh Be
    14. Daglar Duman
    15. Mini Mini
    16. Affetmem Ölsemde [CD Extra]

Yusuf Tomakin - BesK Of Yusuf [2008] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl Yusuf

Suretıl Yusuf

Rüyada Yusuf süresini veya andan bir parçayi okudugunu görmek; akrabalanndan düsmani çok olmaya isaret ettigi gibi, fakirlikten zenginlige, zilletten izzete, sikintidan feraha ermeye de isarettir
  2. Yusuf (a.s.)

Yusuf (a.s.)

Mülk ve saltanata, aile fertlerinden ayrı kalmaya, kıtlık görmeye, kendine hile yapılmasına ve bütün bunlardan sonra hayırlı ve saadetli döneme girmeye, Onu görmek kadınlardan aşırı ilgi görmeye ve bir kadınla imtihana tabi tutularak, bundan yüz akıyla ççıkmaya delalet eder.Rüyada Yusuf (A.S.)'i görmek, mülke bazen kitliga, aile, akraba ve babasini kaybetmeye ve rüyayi gören hakkinda hile...
  3. Sami Yusuf

Sami Yusuf

sami yusufun eşinin resmi sami yusufun eşi yusuf fotoğrafları eşinin fotoğrafları samiyusuf
  4. Tomakinler Best Of Yusuf 2009

Tomakinler Best Of Yusuf 2009

bestof yusuf tomokinler SANATÇI ADI: Tomakinler ALBÜM ADI: Best Of Yusuf ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Bombastic Girly 02- Affetmem 03- Uyuz Cadı 04- Sonum Oldun (Gidersen) 05- Gümbür Gümbür 06- Teslim Oldum Aşkına 07- Çıkmaya Var Mısın 08- Herşeyimsin 09- Sana Kıyamam 10- Mini Mini Yapma 11- Sayende 12- Sarışın mı Esmer mi 13- Susma Susma 14- Peşinden Koşamam 15-...

Sayfayı Paylaş