gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana.. [​IMG]

Öyle bir sar ki bedenimi...
    İçine işleyeyim hissettiğim ilk an da seni, kaybolayım ruhunda dönmemeksizin geriye...
    Karanlık dünyanın sende bulayım bütün renklerini...
    Umursamadan dışımızdakileri...
    Klonlayarak bedenlerimizi ikisini bırakalım hayata , ikisini de kaybedelim birbirlerinde...

Öylesine çek ki içine kokumu...
    Kokumla birlikte benliğimde işlesin derinine, delerek genizini...
    Aptallaşsın bedenim, benliğim onu terk edince...

Öyle içli bak ki gözlerime...
    Gözlerin yırtsın gözlerimi, gör kalbimdekileri...
    Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..
    Sen ben olasın...
    Parçala bedenini göster kalbini, ver ellerinle ellerime, kalbimin boşluğunu senin kalbinle doldurayım...
    Ben sen olayım...

Sonra kör olalım sonsuza dek..
    Hissedelim sadece yaşadıklarımızı, eğer bir yerde görmek gerektirirse birbirimizi hayat, iki göz çizelim kalplerimize öyle bakalım sadece birbirimize...
    Sen benim kalbimin avukatı ol, ben senin..

ALıntı

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

"O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..! Gözümden akan yaşları alelacele silmeye çalıştım… Ama o kadar çoktu ki bulaşıverdi her yere... Temizlemeye çalıştıkça daha çok batar ya hani ortalık… Bir türlü yetişemezsin ya... Yetişemedim... Yapış yapış bir özlem doldu ciğerlerime... Ve ben ağlaya ağlaya boşalttım ciğerlerimi... Kan kaybından kaybettiğim ilk ümit olmayacaktı ya bu. Varsın bunu...
  2. benden de merhaba..........

benden de merhaba..........

slm ben gülçin 20 yaşındayım !!!!!
  3. Beden Dışı Deneyim

Beden Dışı Deneyim

Beden dışı deneyim (OBE - out of body experience) öldükten sonra ruhun yaşamına devam etmesi zihnin vücuda bağımlı olmadığını gösterir. İslam inancında da ölüm sonrası yaşam, kabir azabı ve benzeri inançlar öldükten sonra da tam bir bilinçlilik içerisinde olunduğuna kanıt teşkil edebilir. bu kavrama göre zihin bazı yönlerden bağımsız bir bütündür. Bu da zihnin ölümden önce vücuttan...
  4. merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar.nasılsınız bakalım.ben de yeni uye oldum.adım nur,bursada yaşıyorum.bu arada ergen degilim:ehi:
  5. Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı

Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı

aşk sana benzer benim gözüm sende şarkısı,aşk sana benzer fahriye evcen şarkısı,benim gözüm sende fahriye evcen dinle,benim gözüm sende aşk sana benzer film klibi Fahriye Evcen ''Benim Gözüm Sende'' şarkısını söyleyerek sevenleri şaşırttı. Bir anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Fahriye Evcen Aşk Sana Benzer filmi için "Benim Gözüm Sende"yi söyledi. Şarkıya filmin...

Sayfayı Paylaş