gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yutmak

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yutulan şeye göre yorumlanır.

Yutmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öfkesini yutmak

Öfkesini yutmak

Rüyada öfkesini yutmak "Öfkesini yutanlar insanlar (in kusurlarini) dan, afv ile geçenlerdir." (Ali Imran a.134) mealindeki ayet geregince rüya sahibinin güzel bir sekilde övülmesine ve ailesinden baska kimselere hayir ve ihsanda bulunmaya isarettir.
  2. Balgam yutmak zararlımı

Balgam yutmak zararlımı

balgam yutmanın zararları balgamı yutmak zararlımıdır balgam yutmak zararlımı balgamın zararları balgam, balgam çıkarma, balgam yutma, balgam yutmanın zararları, balgam yutmak, Merhaba Melek'ler... Az önce aklıma bişey takıldı ve netten kesin bir cevap bulamadım, sizlere sorayım, belki sizler bu konuda bir cevaba sahipsinizdir diye... Hani olur ya bazen uygunsuz zmanalarda öksürür...
  3. Hava yutmak

Hava yutmak

hava yutmak hava yutmak, tedavisi Sanırsam büyük ihtimal ile bu benim annemde de söz konusu:S Neyse konuyu saptırmadan, sizlere hava yutmak konusu hakkında bilgiler sunuyoruz Melek2ler. Tıp dilinde aerofaji diye bilinen bu hastalık genellikle asabi mizaçlı kimselerde görülür. Bunlar yemek sırasında farkına varmadan hava yutarlar. Hava yutma mide ve bağırsak gazlarının oluşmasına...
  4. sarımsak yutmak

sarımsak yutmak

sarımsak yutmak neye iyi gelir sarımsak yutmak zayıflatır mı bu hususlarda bilgi rica ediyorum teşekkürler.
  5. Sperm yutmak hamileliğe yol açarmı?

Sperm yutmak hamileliğe yol açarmı?

sperm yuttum gebe kalırmıyım,sperm yutmak gebeliğe yol açarmı,sperm yutmanın sakıncaları,sperm yuttum hamile kalırmıyım,sperm yutma hakkında bilgiler Birçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle olunca da...

Sayfayı Paylaş