gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

yutmuyoruz bu numaraları ..

Konu, 'Kadınca' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

biz kadınlar hediyeler çiçekler derken eşlerimizden veya sevgililerimizden güzel sözler duymak isteriz.en çok duymak istediklerimizde bütün kadınların duymak isteyeceği bilindik kelimeler. [FONT=&quot]Peki aşkım, öyle olsun.
    Bugün anneler günü, annene gidelim.
    Kaç çocuğumuz olsun hayatım?
    Sen maç izlerken ben ütü yaparım.
    Bugün pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin.
    Yok hayatım istemem, her şeyim var çok şükür.
    Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor.
    Babam mesleğinin gelecek vaat ettiğini söylüyor.
    Spor giyinmene bayılıyorum.
    Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.
    Çok eğlendiniz mi?
    Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.
    Bak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım.
    Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin.
    Bu sene tatile gitmesek de olur.
    Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.
    Evin küçüğü büyüğü olmaz. Ev evdir.
    Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı?
    Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkârbeğendi mi?
    Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.
    Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.
    Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım.
    Ağabeyime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.
    10 milyon fazla bana, 5 versen.[/FONT]

[FONT=&quot]Kadınlar eşlerine, sevgilerini, bağlılıklarını hep gösterirler. Fakat iş söze gelince çok zorlanırlar. İçinden yapmak gelse de nedense söz boğazda takılır kalır. İlişkiler buna rağmen asırlardır bir düzende gider…[/FONT]
    :hasta:

yutmuyoruz bu numaraları .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karakter numaranız...

karakter numaranız...

burçların şanslı numaraları burçlara göre şanslı numaralar ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem:...
  2. 900.000 kişi bu numarayı tuşladı

900.000 kişi bu numarayı tuşladı

900.000 kişi ev ve iş yerinden 1045'i tuşladı, ucuza konuştu! Millenicom'un sunduğu Türkiye'nin ilk Arama Bazında Operatör Seçimi (Call by Call) hizmeti olan 1045'i kullananların sayısı her geçen gün artıyor. 1045 hizmeti, bugüne dek 900.000 farklı hattan kullanıldı. 1045'i tuşlayanlar, ev ve iş telefonlarından şehirlerarası, milletlerarası ve cep telefonlarını çok daha ucuza aradı. «¸nk¸...
  3. Çapkınlık Numaraları

Çapkınlık Numaraları

Ah şu erkekler çapkınlık için demeyecekleri yalan yok ya bakın etkilemek için neler diyebilirler.Amanın dikkat! 1-Ilk görüste aska inanir misin ? Yoksa disari cikip tekrar mi gireyim? 2-Affedersiniz! Biz kücükken farkli okullarda okumamis miydik? 3- Sirtina dokunup: Aman allahim gercekten omuz kemikleri!! Ben bunlari kanat sanmistim! 4- Cukulatadan bebeklerimiz bir dügün...
  4. şanslı numaralarım

şanslı numaralarım

05_05_1957 doğum tarihimin şanslı numaraları
  5. Telefonunuz Çalınırsa Bu Numarayı Arayın !

Telefonunuz Çalınırsa Bu Numarayı Arayın !

telefonum çalındı ne yapmalıyım,telefonum çalındı nereyi aramalıyım,telefonum çalınırsa nereye başvurmalıyım,telefonum çalındı ne yapmam gerekiyor Rızası dışında cep telefonu elinden çıkan vatandaşların cep telefonlarını iletişime kapattırabilmesi için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu bünyesinde kurulmuş 7 gün 24 saat hizmet veren 0312 294 94 94 numaralı telefondan Bilgi ve İhbar...

Sayfayı Paylaş