gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yuva Arayan Golden-Kurt Kırması Yavrucaklar

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

yuva arayan köpekler ücretsiz 2010 yuva arayan köpekler golden kurt kırması golden kırmaları kurt kırması özellikleri [​IMG]

Onlar Golden bir anne ve kurt bir babanın brbirinden güzel, birbirinden sevimli, daha minicik yavruları, ilanlarını yayınladığımızda henüz hepsi hayattaydı, ama şimdi birtanesi melek oldu bile...Şu an iki yavru kaldılar ve onları yaşatmak bizlerin elinde, var mısınız onları bu zor durumdan kurtarmaya, onlara sıcacık y...uvalarınızı açmaya?
    İletişim:0 533 764 01 [email protected]

Yer:İstanbul/Sarıyer

Yuva Arayan Golden-Kurt Kırması Yavrucaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuva

Yuva

Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuş.)Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile...
  2. Hüzünlenmiş yavrucak

Hüzünlenmiş yavrucak

O kadar hüzünlenmiş ve içten ağlamış ki herşeyini dışa vurmuş bebecik :laugh::laugh:
  3. Yuva Arayan Üçüzler

Yuva Arayan Üçüzler

üçüzler yuva yuva arayan kediler izmir Üçü de birbirinden tatlı. Üçü de çatıda bir odada anneleri ile yaşıyorlar... Özellikler siyahlı olan yerinde duramıyor, tırmanıyor geziyor. Yavruların annesini sokakta bulunduğunda çok hastaydı ama tedavi için gittiği klinikte hamile olduğu çıktı ortaya. Şimdi sağlıklı yavruları var ve her biri 1.5 aylık. İkisi kız, biri erkek olan bu oyuncu bıcırıklara...
  4. Sumru Yavrucaktan Beren'e Övgüler

Sumru Yavrucaktan Beren'e Övgüler

Sumru Yavrucuktan Beren'e Övgüler sumru yavrucuk, beren saat, fatmagül'ün suçu ne, fatmagül, ilgili bilgiler burada "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde Meryem karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk Beren Saat'e övgüler yağdırmış.Bende tam bir Beren hayranı olarak Sumru Yavrucuk'un Beren'in oyunculuğuyla ilgili söylediklerine katılıyorum ama yönetmen olması fikrine katılıyorum.Bu...
  5. Golden retriever

Golden retriever

Kızım badem şuan 5 aylık oda benim bebeğim burda köpekler hakkında birbirimize bilgiler verebiliriz sorunları halledebiliriz resimlerini paylaşabiliriz hepinizi bekliyorumyupis

Sayfayı Paylaş