gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yuva Arayan Üçüzler

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

üçüzler yuva yuva arayan kediler izmir [​IMG]
    Üçü de birbirinden tatlı. Üçü de çatıda bir odada anneleri ile yaşıyorlar... Özellikler siyahlı olan yerinde duramıyor, tırmanıyor geziyor. Yavruların annesini sokakta bulunduğunda çok hastaydı ama tedavi için gittiği klinikte hamile olduğu çıktı ortaya. Şimdi sağlıklı yavruları var ve her biri 1.5 aylık. İkisi kız, biri erkek olan bu oyuncu bıcırıklara sevgilerini eksik etmeyecek aileler arıyoruz.
    İletişim: 0533 466 09 94 / Öznur hanım
    Mail: mail:eek:[email protected]
    Yer: İzmir (pet nakil ile Türkiye'ye sahiplendirilebilirler)

http://www.facebook.com/album.php?aid=198446&id=180936529181

Yuva Arayan Üçüzler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikizler üçüzler ve daha neler

ikizler üçüzler ve daha neler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sahİbİnİ Arayan DÜŞler

Sahİbİnİ Arayan DÜŞler

Durgun olduğumu hissediyorum... Her yer karanlığa bürünmüş, etrafımdaki her şey kırılıp dökülüyor. Aklıma takılan binlerce soru beni sürekli meşkul ediyor, dokunduğum her şey parçalanıyor, kanıyor... Bir çocuk var içimde, adı belirsiz, kimliksiz cebelleşip duruyorum onla. Ama onunla durmadan, usanmadan uğraşıp duruyorum. Benden ona uzanan bir bağ var aramızda... Bu durumdan acı çektiğimi...
  3. Yuva

Yuva

Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuş.)Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile...
  4. Yuva yıkan 8 yanlış

Yuva yıkan 8 yanlış

insanı yıkan sözler yuva yikan yuvasi olmaz yuva ile ilgili sözler yıkan kadınlar kadın Evliliği sarsan 8 yanlış Kabul, hep siz haklısınız, sizin dediğiniz doğru ve hep sizin sözünüz geçerli olmalı! Siz insanın kalbinden geçeni bile okuyabilirsiniz! Yok canım o kadar da değil diyorsanız, önerilerimize göz atınız 1 EŞİNİN KİŞİLİĞİNE KARŞI AĞIR ELEŞTİRİDE BULUNMA Eşinin kişiliğini küçük...
  5. Yuva Arayan Golden-Kurt Kırması Yavrucaklar

Yuva Arayan Golden-Kurt Kırması Yavrucaklar

yuva arayan köpekler ücretsiz 2010 yuva arayan köpekler golden kurt kırması golden kırmaları kurt kırması özellikleri Onlar Golden bir anne ve kurt bir babanın brbirinden güzel, birbirinden sevimli, daha minicik yavruları, ilanlarını yayınladığımızda henüz hepsi hayattaydı, ama şimdi birtanesi melek oldu bile...Şu an iki yavru kaldılar ve onları yaşatmak bizlerin elinde, var mısınız...

Sayfayı Paylaş