gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yuva yıkan kadın değilim

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yuva yıkan kadın değilim Adı iki dizide birlikte oynadığı Tamer Karadağlı ile aşk dedikodularına karışan hatta aktörün yuvasının yıkılmasına sebep gösterilen Deniz Uğur sessiz kalmaktan vazgeçti. Karadağlı'nın kendisini hayata bağlayan bir kahraman olduğunu söyleyen Deniz Uğur 'yuva yıkan kadın' suçlamalarını da reddederek " Ben yanlış bir şey yapmadım. Tamer'e gerçekten aşık oldum" diye konuştu.

Talihsiz bir kavgada yaşama veda eden eşi İsmail Hakkı Sunat'a da çok aşık olduğunu ve bunun ömür boyu süreceğini söyleyen Uğur "23 yaşımda ilk evliliğimin bitmesinden bir yıl sonra İsmail Hakkı'yla tanıştım ve ona aşık oldum. Acayip bir şeydi. Hala da öyle. Yaşasaydı da devam ederdi" diye konuştu.

Eşini kaybettikten sonra uzun süre hiçbir şey hissetmediğini söyleyen 34 yaşındaki Deniz Uğur "Önceleri ölmek istedim. Nefes alamıyordum, uyuyamıyordum, panik atak geçiriyordum,. Tamer'le dizi setinde tanıştım. Bana bu zor önemde güç veren iki kişi var. Biri Tamer diğeri de oğlum."

Uğur Tamer Karadağlı ile aralarında aşktan öte bir bağ olduğunu söyledi. "Tamer, oğlum Engin Deniz'le de ilgilendi. Bir anlamda bize doktorluk yaptı. İsmail Hakkı'ya çok aşıktım ama şimdi hissettiğim daha kuvvetli bir aşk."

Yuva yıkan kadın değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuva

Yuva

Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuş.)Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile...
  2. Yuva yıkan 8 yanlış

Yuva yıkan 8 yanlış

insanı yıkan sözler yuva yikan yuvasi olmaz yuva ile ilgili sözler yıkan kadınlar kadın Evliliği sarsan 8 yanlış Kabul, hep siz haklısınız, sizin dediğiniz doğru ve hep sizin sözünüz geçerli olmalı! Siz insanın kalbinden geçeni bile okuyabilirsiniz! Yok canım o kadar da değil diyorsanız, önerilerimize göz atınız 1 EŞİNİN KİŞİLİĞİNE KARŞI AĞIR ELEŞTİRİDE BULUNMA Eşinin kişiliğini küçük...
  3. Kadın Cariye Değildir..

Kadın Cariye Değildir..

Asırların Birikimi Kadın, ikinci insan; o da erkek gibi hayata cennette basladı. Dünyadan önce cenneti gördü.Dünyaya cennetten geldi. Dünyayı insanla dolduran iki kisiden biri o oldu. Sorunların odağında durdu. İlk kan onun yüzünden aktı. İki kardes birbiriyle onun için tartıstı.Kadın, ikinci insan; ilk insanın kaburgasından yaratıldı. İlk insan gibi o da kulluk için yaratıldı.Ama kulluğu...
  4. şiddet kadının kaderi değildir

şiddet kadının kaderi değildir

21.Yüzyılda hala şiddet gören bir çok kadın var.Eskiden doğu kesimine mal edilen kadına şiddet uygulaması,malesef yaygınlaşmış durumda.....Bu da demek oluyor ki kadına şiddet kültürle,yöreyle alakalı değil..İnsanlık ile alakalı...İnsanlığı kıt olan,insan adı altında yaşayan azmanlarla alakalı..... Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı kaynaklarından alınan bilgilere göre, evli, ortalama...
  5. Terk edilecek kadın değilim

Terk edilecek kadın değilim

Benden aferim sana.. Herkes böyle sahip çıksın evliliğine. Düşman sevindirmeyelim:) Geçelim habere. Tanyeli, marjinal bir kulüpte sahne aldı diye arasının açıldığı eşi Alex ile barıştı: Evlilik çocuk oyuncağı değil! Dedikodular kötü niyetli, kocamdan asla ayrılmam Marjinal bir kulüpte sahne aldığı için eşi Alex ile araları açılan hatta bu yüzden, eşinin sinirlenerek Atina'ya gittiği...

Sayfayı Paylaş