gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Yuvanızı ısıtacak olan halı modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şagi halı modelleri saray şagi halı modelleri padişah halılar temizliği
    Ev olurda halısız olurmu hiç.Evin kesinlikle olması gereken eşyalarından biridir halılar.Harika renk ve desenleriyle evlerimizin giysisidir adeta. Halınız eskidiyse,yeni bir yuva kurma yolundaysanız eğer,değişik ve güzel halı modelleri arıyorsanız,bu modelleri görmelisiniz.

Bunlarda salam modelli halılarmış.Mutfaklar için ideal bi seçim.Ama iştahı yerinde olanlara ve rejim yapanlara pek tavsiye etmiyorum arkadşlar.Yemek yemeği çağrıştırabilir:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] Çok farklı bir tasarım.... Gerçektende fark yaratacak bir halı... temizliği kolaymı değilmi bilmem amaa model olarak cok gosuma gittii...
    Paylaşım için teşekkürler..

Yuvanızı ısıtacak olan halı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HaL HaL ModeLLeri

HaL HaL ModeLLeri

halhal modelleri hal hal modelleri halhal Ayağında gümüş hal haaaaal ince nakış gümüş halhal :D:D Şimdi karşınızda halhal modelleri hepsi birbirinden güzel ve ilginç arkadaşlarım.
  2. Hala alacağı olan varsa alsın__üstü kalsın !!!!!

Hala alacağı olan varsa alsın__üstü kalsın !!!!!

Ben her şeye bu kadar umutla bakarken yeniden ne varsa umuda dair yıktın da gittin Bir yerlerde hatalıyım biliyorum beklide hatalarım en başa dayanıyor Çok umut kırdım çok yürek param parça oldu yolumda bedel ödüyormuşum Öyle diyorlar... Ben borcumu yüreğimi harcayıp verdim Hala alacağı olan varsa alsın üstü kalsın… Ama ya sen sen neden herşeyi böyle parçaladın yağmaladın serdiğim...
  3. Işıklı Halı Modeli

Işıklı Halı Modeli

ışıklı halı Alışık olduğumuz halılardan hayli farklı bir modelle buluşturuyorum sizleri.İçine ışık tesisatı kurulu bir halı...Benim fikrimi alacak olsaydılar onlara bunu yatak odası halılarında yapmalarını söylerdim:D:DGece olup ışıklar söndüğünde hele birde havada aşk kokusu varsa yakın halınızı keyfinize bakın:D:DNeyse benim fikrimide kimse sormamıştı zaten biz halımıza dönelim şimdi...
  4. Halı modelleri

Halı modelleri

zara home halı Günümüzde aslında halı devri kapanmış gibi çünkü kadın 'lara zor geldiğinden heralde halı sermiyorlar.Sizlerde bu devir kapandımı yoksa devammı ediyor bilinmez benim tek bildiğim ev halısız olmaz.Evi açacak ortamı şık gösterecek en önemli unsurdur halılar.Bu nedenle beğendiğim modeleri sizlerede göstermek istedim beğeninize melekler......
  5. Royal Halı Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Royal Halı Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Halı model değişikliği için kaliteli bir mağaza ziyaretinde mi bulunmayı düşünüyorsunuz? En özel royal halı koleksiyonu içinden yapacağınız tercihlerde halılarınızın yeni baştan oda dekorasyonlarınıza hareket katmasını istemez misiniz? Kaliteli oda ortam zenginliklerini yakalama adına farklı estetiksel zenginlikler oluşturmada asla hayır diyemeyeceğiniz halı tasarımları arasında royal halı...

Sayfayı Paylaş