gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

yuvarlak model şal

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yuvarlak şal modelleri yuvarlak şal örnekleri ama çok hoş duruyor :)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    üstte nasıl durur ki ilginçmiş

yuvarlak model şal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şal Modelleri.

şal Modelleri.

şal modelleri şal modeli
  2. Yuvarlak örülen hırka modeli

Yuvarlak örülen hırka modeli

yuvarlak yelek modeli şişle örülen yelek modelleri yuvarlak modelleri şişle örnekleri örnekleri Yuvarlak örülen hırka modeli Yuvarlak örülen hırka modeli Derya Baykalın ördüğü örümcek yelek harzında örülmüş bir hırka modeli. Kolay ve şık bir model. Her sırada arttırmalar yaparak bedeninize göre büyültebilirsiniz. Tığ tutmayı bilen herkes örebilir.
  3. Yuvarlak Yatak Modeli

Yuvarlak Yatak Modeli

yuvarlak yatak yuvarlak yatak modelleri yataklar modelleri Son zamanlarda yuvarlak yataklar moda oldu.En çok tercih edilen bu yataklar artık yuvarlak yatak ve düz yataklar artık sıradan geliyor pek tercih edilmiyor.Hem yuvarla yatak odanızı şık gösterek hemde farklı bi havaya sokcak.
  4. Yuvarlak yüze saç modelleri

Yuvarlak yüze saç modelleri

yuvarlak yüz için saç kesimi yuvarlak yüzler için saç modelleri Benim gibi yuvarlak bir yüz hatlarına sahip olan Melek'lerimiz ve saç modelini değiştirmek isteyen üyelerimiz için, yuvarlak yüze yakışan saç modelleri önerilerinde bulunuyorum bu sayfamızda arkadaşlarım :) Asimetrik Kesim Yuvarlak yüz, uzunlu kısalı bir saç modeli ile harika görünebilir. Bir de yan tarafa doğru sabitlenmiş...
  5. Dekoratif Yuvarlak Ayna Modelleri

Dekoratif Yuvarlak Ayna Modelleri

Dekoratif Yuvarlak Ayna Dekoratif Yuvarlak Ayna Modelleri Aynalar doğru mekanlarda doğru şekilde kullanıldığında ortama ferah ve modern bir hava verir melekler :) Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ayna modellerinin modern tarz dekorasyondan hoşlanan meleklerimizin hoşuna gideceğini düşünüyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş