gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yüz bakım ürünlerinizi ve nedenlerini yazmak isteyenler buraya

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

carita ürünleri Sevgili melekler kullandığımız ürünleri menmunsak sebebini belirterek yazmanızı rica ediyorum. Resim eklerseniz iyice tanımış oluruz.
    Ben cildim için CARİTA marka ürün kullanıyorum. Fransız markası bir ürün.

Öncelikle sabah ilk önce el yüz ve diş temizliğinden sonra makyaj masama kuruluyorum.

Bu makyajımı temizlediğim yüzümü arındırğım temizleme sütüm.

Bu temizlenmiş yüzüme uyguladığım tonik. İnanın nefes alıyor yüzüm.

Bu nemlemdirici. Ama süper bişey. Nasıl güzel geliyor cildime anlatamam.

çokta fazla ürün kullanmıyorum. Birde aynın ürünün gözaltına kullandığım kremi var.

Fiyatlarına gelince aldığım sonucu görünce pekte pahalı diyemem. Sahte ürünler biliyorsunuz cildi mahvediyor.

Cildinizin yapısına göre seçim yaparak rahatlıkla almanızı öneririm.

Gözlerim için DIOR mascara kullanıyorum. Gün boyu kullanabileceğiniz, tekrar tekrar üzerinden geçmeye gerek kalmayan süper bişey.
    Yanlız bunu akşam yatmadan önce temizlemek şart. Tabiki temizlemek içinde 3 bazlı bir göz makyaj temizleyicisi gerekiyor.

Nedense değiştiremediğim tek fondöten. Max Factör Lasting Performance Fondöten ten renginize göre seçim yapmanız mümkün. benim favorim 105

Yine allıkta DİOR favorim... İki rengin karışımı güzel bir hava veriyor..

Yüz bakım ürünlerinizi ve nedenlerini yazmak isteyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlık ve Güvenlik Riski Nedeniyle Toplatılan Ürünler

Sağlık ve Güvenlik Riski Nedeniyle Toplatılan Ürünler

AŞAĞIDA ADI GEÇEN ÜRÜNLERİ satın alan tüketiciler, 4822 Sayılı Tüketicinin Korunması Yasasından doğan haklarla, SATIN ALINAN YERLERE GÖTÜREREK; 1. Para geri istenebilir. 2. Değiştirilebilir. 3. Bir zarar görülmüşse “TAZMİN ETTİRİLEBİLİR”. * 46 milyon BL-5C cep telefonu bataryasında aşırı ısınma söz konusu olduğu ve cihazların şarj edilirken kısa devre yaparak, bataryanın...
  2. Selülit nedenleri ve bakimi...

Selülit nedenleri ve bakimi...

at kılı fırca at kılı fırçası fırçası nasıl kullanılır vücut satın al Selülit Nedir? Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu...
  3. nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

değişik isim yazma değişik şekilde isim yazma şekillerde msn şekilleri ×÷•.•´¯`•)» (Buraya msn Ismi) «(•´¯`•.•÷× (¯`•._.•[ (Buraya msn Ismi) ]•._.•´¯) • ••^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^•• • ,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸ Oº° ¨ (Buraya msn Ismi) ¨ °ºO - - –^[ (Buraya msn Ismi) ]^– - - “•.•´¯`•.•” (Buraya msn Ismi) “•.•´¯`•.•” `•.¸¸.•´´¯`••._.• (Buraya msn Ismi)...
  4. Grup 4 Yüz Resimleri İsteyenler Buraya

Grup 4 Yüz Resimleri İsteyenler Buraya

4 yüz resimleri 4 yüz fotoları Sevgili melekler, müzik çalışmaları ve üüyeleri hakkında bilgiler verdiğimiz Grup 4 Yüz fotoları ile karşınızdayız ...

Sayfayı Paylaş