gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yüz bölgesi tüylerinden kurtulan oldu mu kurtarın beni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar benim yöz bölgemde tüyler var ve ben bu olaydan dolayı inanılmaz üzgün bir durumdayım ve nasıl kurtulacağımı tam olarak bilmiyorum. Bu konuda bana kurtulan varsa nasıl kurtulduğunu yazabilir benimle paylaşabilirmi. Teşekkür ediyorum. Ama lütfen kesin sonuca nasıl gittiyseniz onu yazın bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yüz bölgesi tüylerinden kurtulan oldu mu kurtarın beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Kurtar Beni

Hande Yener - Kurtar Beni

Kurtar beni İçimdeki acı açılıyor Sen anlıyorsun Bazen çokta güçlü değilim Sen görüyorsun Günler var Kendimle mutlu değilim Güzelliğe inancımı sarsan Zamanlar var Biliyorum sen yabancı değilsin Duramazsam suyun yüzünde birgün Uzat ellerini içine çek beni Nefes gibi kurtar beni Kalbimdeki kapı kapanıyor Affediyorsun Dünya birbirini kırıyor Sen seviyorsun
  2. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hiç yüzünü görmeden âşık oldunuz mu birine?

Hiç yüzünü görmeden âşık oldunuz mu birine?

Hiç yüzünü görmeden âşık oldunuz mu birine? Ezelde âşık olmuşum sadece bir isme… ” Bu nasıl iştir ?! ” demeyin… Ben de bilmiyorum, ama oldu işte!..Her an şaşılacak işler olmuyor mu yerde ve gökte?.. Bir ismin peşinde koştum durdum yıllarca ümitsizce… Acaba kimdir, bilir miyim, yüzünü görür müyüm? diye… Ansızın karşılaşıverdim O’nunla zamanın bir yerinde… Yer ve gökte ararken Öz’de buldum,...
  4. Kol bölgesindeki tüyler

Kol bölgesindeki tüyler

koldaki tüylerden kurtulma kol tüyleri kollardaki kıllardan kurtulma koldaki kıllardan kol kılları nasıl alınır Kol bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz işte cevabı Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç...
  5. yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?

yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?

Yüzümde beni sinir eden çoklukta tüy var. Alıyorum , aldırıyorum ama yok , baş edemiyorum. Deli oldum.Evde bunun için doğal biz çözümü olan varmı acaba? :(

Sayfayı Paylaş