gebe
  1. dolgu

dolgu Forum Okuru

yüz dolgusu yaptıranların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dolgu tarafından paylaşıldı.

selam son bir sene içinde inanılmaz kilo verdim ve haliyle yüz bölgemde çöküntüler meydana geldi ve buda oldukça canımı sıkıyor dolgu yöntemi ile bu çöküntüleri gidermek mümkün oluyormuş. yalnız sonuç karşısında hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ilk kez yüz dolgusu yaptıracam ve yorumlar benim için çok önemli aranızda yüzüne dolgu yaptıran varsa olumlu ve varsa olumsuz yanlarından bahsedermi dolgunun yüzde kalma süresi ne kadar bide yaptırdıysanız ne kadara yaptırdınız

yüz dolgusu yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?
  2. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum
  3. tüp bebek yaptıranların yorumları

tüp bebek yaptıranların yorumları

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  4. laminate vineer yaptıranların yorumları

laminate vineer yaptıranların yorumları

selam melekler diş sağlığına ve görünümüne oldukça önem veren biriyim geçenlerde laminate vineer diye bir yöntem duydum aranızda bu yöntemle diş yaptıran varsa olumlu olumsuz yorumlarını öğrenebilirmiyim
  5. yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

selam hanımlar yüzüne lazer epilasyon yaptıran varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa sevinirim yan etkileri varmı bazıları yüze lazer epilasyon yaptırmanın zararlı olduğunu söylüyor benimde yüzümde biraz tüylenme oldu ve bu durum canımı sıkıyor eğer gelen yorumlar olumlu olursa bende yüzüme lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş