gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Yüz için nemlendirici maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

yüz nemlendirici maske nemlendirici yüz maskesi maske maskeleri yüzü nemlendirmek için Malzemeler: Yumurta sarısı, süt.
    Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra, sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın.

Ne işe yarıyor?: Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske sizin için birebir. İçinde bulunan yumurta sarısı cildinizi beslerken, süt nemlendirecek, yumuşaklık verecek ve sıkılaştıracak.

Ne zaman kullanmalı?: Bu maskeyi haftada bir kez uygulamak yeterlidir.

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemek istiyorum cildim çok kuru

Yüz için nemlendirici maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüz güzelliğiniz için doğal maskeler

Yüz güzelliğiniz için doğal maskeler

spermin cilde faydası spermin cilde faydaları sperm yüze sürülürmü sperm sürülürmü maskesi Cildinizi beslemenin dışında canlandırıcı özelliği de olan maskeler, yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Maskelerin hemen hepsinde su oranı yüksektir. Maske sürülünce suyun hemen uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını,...
  2. Gergin Yüz İçin Maske

Gergin Yüz İçin Maske

yüzün gergin olması için gergin yüz için suna dumankaya cilt parlak yüz maske Cildiniz parlak, gergin ve problemsiz olsun ister misiniz? Kim istemez değil mi? O halde, Suna Dumankaya'nın önermiş olduğu doğal maske tarifimiz ile, gergin, pırıl pırıl ve renk değişikliklerinden arınmış bir cilde sahip olabilmeniz mümkün. Malzemeler * 1/2 sakız kabağı, * 1/2 limon suyu, * 1 yemek kaşığı beyaz...
  3. Kırışıklıklar için yüz maskeleri

Kırışıklıklar için yüz maskeleri

kırışıklıklar için maske yüz maskeleri krem çözümler öneriler burada arkadaşlar Günlük hayatın stresi, akıp giden zaman vs vs.. derken cildinizde yaşlılığın ilk izleri olan kırışıklıkların boy göstermemesi ne mümkün değil mi Melek'lerim. Daha önce sizlere bir çok Kırışıklık giderici öneriler de bulunmuştuk Melek'ler. Bunun yanı sıra Güzel bir cilt için doğal yöntemler de önermiştik. Şimdi...
  4. Kuru ciltler için nemlendirici maskeler burada

Kuru ciltler için nemlendirici maskeler burada

cilt nemlendiren maskeler nemlendirici cilt maskeleri Cildi benim cildim gibi kuru, mat olan ve kış günlerinde kuruluktan pul pul olan tüm Melek'lerimizi ve misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyorum. Çünkü bu yazımızda sizler ile nemlendirici cilt maskeleri tarifleri paylaşıyor ve kuru cilt tedavisi için doğal maske önerileri paylaşıyorum kızlar:) Nemlendirici Maskeler Bir yumurtanın...
  5. Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Maske

Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Maske

nemlendirici maske tarifi, kuru cilt bakımı, suna dumankaya nemlendirici maske Suna Dumankaya'dan kuru cilt yapısına sahip olan bayanlar için cilt nemlendirici ve bakımını sağlayan doğal maske tarifini paylaşıyoruz. Sizde özellikle soğuk havalarda gerilen cildinizin kurumasından yana şikayet ediyorsanız bu doğal nemlendirici maske ile cildinizi nemlendirecek ve sağlıklı görünmesini...

Sayfayı Paylaş