gebe
  1. eccok

eccok Forum Okuru

yüz inceltme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında eccok tarafından paylaşıldı.

yüz inceltme yuz inceltme yanak gıdık ve yanak inceltme egzerzisleri nasıl oluyor resimli

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşağıda ki videoda yüz egzersizlerini bulabilirsiniz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mayıs 2011
yüz inceltme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüz

Yüz

Yüz insanın şeref ve itibarına, süs ve zinet eşyalarına ve geçimine, Yüzü gülümser, parlak ve güzel görmek iyi hale, inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara, Kendi yüzünü asık görmek tiksinti verecek bir şeye, başkasının yüzünü asık görmek ondan birr kötülük görmeye, Yüzü buruşuk görmek üzüntü ve kedere, kırışıklarla dolu görmek derin düşüncelere ve uzun yaşamaya, Kadının yüzünü buruşuk...
  2. Bacak inceltme

Bacak inceltme

bacak inceltme alt bacak inceltme bacaklarımı inceltmek istiyorum bacakları ınceltmek Arkadaslar bana ne önerirsınız bacak ınceltme konusunda . Ben nasıl bacaklarımı ınceltırım. Yardımcı olursanız sevınırım ....
  3. Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır. Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın. Nefes kontrolü...
  4. Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Belimiz en çabuk yağlanan ama en zor yağı eriyen bölgelerimizdendir... Belimizdeki yağları eritmek için egzersizle birlikte diyet yaparak daha çabuk sonuca ulaşabilirsiniz kızlar... Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün Bel İnceltme diyeti ile havalar tamamen ısınana kadar incecik bir bele sahip olabilirsiniz :tik: Mehmet Öz Bel İnceltme Diyeti 1. Gün Cumartesi 1. Yürüyün: Otuz dakika yürümek,...

Sayfayı Paylaş