gebe
  1. Kızarık Misafir

Kızarık Misafir Forum Okuru

Yüz Kızarıklığı Nedenleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Kızarık Misafir tarafından paylaşıldı.

Ya melekler sormak istiyorum, yüzüm neden kızarıyor, yanu bu neden olur ve ben bu hususta ne yapmalıyım. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yüz Kızarıklığı Nedenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızarıklık..

Kızarıklık..

göz altında kızarıklık bebeklerde göz kızarıklığı bebeklerde altı kızarıklığı çocuklarda altı Günlük hayatta sık başımıza gelen ve göz hastalıklarında da sık görülen bir belirtidir. Uykusuzluk ve yoğun yakın çalışma sonrasında ki kızarıklıklar normal kabul edilebilir. Bazı kişilerde herhangi bir hastalık olmadan da gözler her zaman normalden daha kızarık olabilir.. Kızarıklık Hangi...
  2. 40 günlük bebeğimin yüzünde  karnında kızarıklıklar var yardım

40 günlük bebeğimin yüzünde karnında kızarıklıklar var yardım

bebeğim 40 günlük karnında yüzünde kırmızı kırmızı kızarık birşeyler cıktı böyle kabarık tavuk derisi gibi yani elini sürtünce pürüzlü geliyo.. 2 gündür var ve giderek artıyo kollarında ve bacaklarında hafif benekler ama karın bölgesi yoğun ve karnı cok şiş böyle bi durum yasayan varmı aranızda neden acaba cok endişeliyim doktora gideceğim yarın
  3. Yüz felci nedenleri ve tedavisi

Yüz felci nedenleri ve tedavisi

Dudak, yanak, kaş ve göz çevresinde gerçekleştirdiğimiz hareketleri yüz siniri sayesinde sağlarız. Beyinden hareket etmemizi sağlayacak sinyalleri alan yüz siniri, yüz kaslarına göndererek hangi hareketleri gerçekleştirmemizi istiyorsak onu yapmamızı sağlar. Eğer beyin içerisinden geçen veya yüz sinirlerini etkileyecek bazı durumlar bu iletişime izin vermezse ortaya yüz felci durumu çıkar ve...
  4. Bebeklerde sivilcelenme nasıl geçer?

Bebeklerde sivilcelenme nasıl geçer?

Bebeklerde görülen akne birkaç hafta ile birkaç ay boyunca devam edebilir ve sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Çoğu çocuk hekimlerine göre bu durum doğaldır ve herhangi bir şey yapmaya gerek yoktur. Bebeğin yüzü güzel bir şekilde yıkandığı ve temiz tutulduğu sürece kendiliğinden geçecektir. Ancak şiddetli durumlar için tıbbi tedaviler önerilecektir. Bebek sivilceleri genelde çok küçük...
  5. Sürekli yüzüm kızarıyor neden ?

Sürekli yüzüm kızarıyor neden ?

Ah şu kadınların güzellik takıntıları.Kimi yüzüne renk gelsin diye allıklar kullanır,kimi de yüzü kızarıyor diye çareler arar.Yüz kızarıklığı genelde heyecan anında ,stres olduğun da yada kızgınlık anın da ortaya çıkar.Özellikle açık tenli bayanlar da görülen bu durum ,bize konu olucak kadar takıntı halinde.Peki yüz kızarıklığına ne iyi gelir,yüz kızarıklığı nasıl geçer ? Tüm detaylar...

Sayfayı Paylaş