gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yüz masajı ile yüzünüzün kan dolaşımını artırın

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yüz masajı video resimli yüz masajı Herbiri 20 saniyelik cilt üzerindeki sadece dört parmak bas*kısı bile inanılmaz sonuçlar verebilir. Rahatlatıcı bir masaja yardımcı olması açısından besleyici bir krem kullanmak yararlı olacaktır. • iki elin ayasını burundan başlayarak yanaklar üzerinden
    kulaklara doğru yüzünüzde gezdirin.
    • Alın bölgenize işaret, orta ve yüzük parmağınızla bur*nun iki kaş arasındaki noktasından başlayarak saç dipleri*ne kadar masaj yapın,
    • Orta ve yüzük parmağınızla dudak bölgesinde yarım da*iresel çizin.
    • Parmak baskılarınızı burun üzerinde ve kaşlarda sürdü*rün.

yüz masajı ile yüzünüzün kan dolaşımını artırın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüz

Yüz

Yüz insanın şeref ve itibarına, süs ve zinet eşyalarına ve geçimine, Yüzü gülümser, parlak ve güzel görmek iyi hale, inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara, Kendi yüzünü asık görmek tiksinti verecek bir şeye, başkasının yüzünü asık görmek ondan birr kötülük görmeye, Yüzü buruşuk görmek üzüntü ve kedere, kırışıklarla dolu görmek derin düşüncelere ve uzun yaşamaya, Kadının yüzünü buruşuk...
  2. Yüz masajıyla genç görünme ipuçları

Yüz masajıyla genç görünme ipuçları

Yüz masajıyla genç görünme ipuçları Yüzünüze masaj yaptığınız zaman cildinize olan kan akışı artar ve bu da cildin daha çok oksijen almasını sağlar. Bu sayede, cildiniz daha parlak ve sıkı görünür. İşte yüz masajıyla daha genç görünme ipuçları… ’10 Yaş Daha Genç’ adlı televizyon programının masaj uzmanı Emma Hardie, parmak uçlarınızla yapacağınız basit bir masajla, yüzünüzdeki ince...
  3. Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Arkadaşlar Photoshop İle Yüz Güzelleştirme hakkında bilgi öneri istiyorum.
  4. Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme nasıl oluyor bu konuda yardım edermisiniz bana

Sayfayı Paylaş