gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yuz seklınıze gore rofle

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

röfle modelleri röfle resimleri sık modelleri en güzel en güzel renkleri KENDINIZI SIMARTIN
    YUZ SEKLINIZE GORE ROFLENIZI HANGI BOLGEYE YAPTIRMANIZ GEREKTIGINI OGRENIN.

*KARE
    Tum saciniza esit sekilse dagilmis olan rofleler yuzunuzu yumusatacaktir.

*KALP
    Dar yanaklarinizi ortaya cikarmak icin roflenin cogunu tepe kisminizda yogunlastirin.

*YUVARLAK
    Rofleleri sac uclarinizda kullanirsaniz, yuzunuz daha ince ve uzun gozukecektir.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yuz seklınıze gore rofle
    *YUVARLAK
    Rofleleri sac uclarinizda kullanirsaniz, yuzunuz daha ince ve uzun gozukecektir.

sağol canım hep yaptırırım ama buna dikkat etmemeiştim

3. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben hic rofle yaptırmadım yasıma uygun olmadıgını soyluyor annem o yuzden..sadece duz renk kullanıyorum koyu kahve bana cok yakısıyor kas goz kapkara olunca :26:ama eger rofle yaptıraacak olursam yuvarlak yuzluler icin kullanılan secimi tercih ederim emeğine sağlık..

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ben yüz seklimi bilmiyorum :haha:
    oval galiba :D

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bendeeee bılmıyom ...:26::26:

Yuz seklınıze gore rofle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Farkli Yuzleri Ayirabilirler

Bebekler Farkli Yuzleri Ayirabilirler

Bebeğinizin yüzüne, gözlerine bakıp ne düşündüğünü anlamaya çalışmayın. O sizin sandığınızdan çok daha zeki, çok daha fazla düşünce kapasitesine sahip. Öyle ki bebekler farklı yüzleri yetişkinlerden çok daha kolayca ve ustalıkla ayırtedebiliyor Bilim adamları, bebeklerin farklı yüzleri yetişkinlerden daha kolay ayırt edebildiğini belirledi. Sheffield Üniversitesi ve University College London...
  2. Vucut seklınıze gore alısverıs yapın

Vucut seklınıze gore alısverıs yapın

36-38 BEDEN Ve uzun boyluysanis kalin bir kumastan uzak durun. Kalin kumas kabarik bir etegi oldugundan kaba gosterir ve ince siluetinizle tezat olusturur. Kisa boylu ve minyon bir vucut tipine sahipseniz, midi eteginizin kabarikligini minimumda tutmaya calisin. Genis etekler sizi oldugunuzdan da kisa gosterecektir. Eteginizi zarif mary-jane'ler ile tamamlayabilirsiniz. 40 BEDENSENIZ Ve...
  3. Fotomodel yuzu

Fotomodel yuzu

elmacık kemıklerınızı on plana cıkarmak ıcın sıze yenı bır yontem onerıyorum: makyajınızı tamamladıktan sonra kas kosesınden elmacık kemıklerının tepesıne kadar yagsız bır dudak parlatıcısı uygulayın. "ısıgı yansıtan elmacık kemıklerınız, etkıleyıcı bıcımde on plana cıkacaktır."
  4. kadınlarda sac seklıne gore karakter

kadınlarda sac seklıne gore karakter

burun şekline göre saç modelleri yazı şekline göre karakter KADINLARDA SAÇ ŞEKİLLERİ KISA, YUVARLAK, KIVIRCIK SAÇ: Saçları düz olduğu halde kıvırtarak kısa ve yuvarlak kesen insanların, kendilerini sıkıntıya sokmak istemeyen, biraz da havai kadınlar olduklarından emin olabilirsiniz. Böyle kadınlar canlı ve hareketlidirler. Sudan şeylerden bahsetmesini severler. Bu onların akılsız...
  5. kulak seklıne gore karakter

kulak seklıne gore karakter

kulak şekline göre karakter kulak falı küçük kulaklı insanlar şekli KULAKLAR Kulaklar, tabir caizse kendi halinde, göze, dikkate çarpmayan kulaklar oldukları sürece, yüzden karakter okumak isteyenleri pek meşgul etmezler. Ama herhangi bir şekilde emsallerinden ayrılıp nazarı dikkate çarptıkları an önem içerirler. KULAKLARIN HACMİ: Ufak kulaklar çekingenlikle karışık bir incelik...

Sayfayı Paylaş