gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yüz zayıflatma egzersizleri siteniz de göremedim varmı melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar normalde zayıfım ama gıdiğimin erimesini istiyorum yani kısacası yüz bölgemden kilo vermek ve zayıflamak istiyorum. Sitenizde bununla ilgili bir bilgi bulamadım yada arayamadım bilemiyorum. Bana yüzümden zayıflayacağım egzersiz örnekleri ve bunları nasıl yapacağımı yazarsanıız sevinirim. Tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yüz zayıflatma egzersizleri siteniz de göremedim varmı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zihniniz için de egzersiz

Zihniniz için de egzersiz

Sıkı bir egzersiz, üzerinize çöken karamsar bulutları dağıtmaktan çok daha fazlasını yapar. Dikkatinizi keskinleştirir, strese iyi gelir, enerjinizi tazeler ve yaratıcı düşünceyi geliştirir. Düzenli egzersiz, sadece kendinizi fiziksel olarak iyi hissetmenize değil aynı zamanda dikkatinizi toplayabilmenize, stresten fazla etkilenmemenize de yarar. Bunların yanında enerjinizi tazeleyip,...
  2. Yüzünüzdeki çizgiler için egzersiz önerileri

Yüzünüzdeki çizgiler için egzersiz önerileri

Zaman, cilt dokusu üzerinde yıpranmalara ve yapı bozukluklarına neden olur. Cildin üst katman kıvrımları gözle fark edilir şekilde derinleşir. Üst deri ile alt deri arasındaki sıkı ve bileşik yapı, alt derideki elastik liflerin azalmasıyla gevşemeye başlar. Kolajen lifleri yataylaşır.Cilt, kasların çekme gücüne karşı dayanıksızlaşır. Mimiklerin neden olduğu kırışıklar, kas kasılmalarına göre...
  3. Yüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri

Yüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri

yüz dolgunlaştırma yüzü dolgunlaştırmak için yüz yogası burun kaslarını çalıştıran hareketler burun egzersizleri Göz Düzeltici Faydaları Göz düzeltici, gözü çevreleyen orbicularis aculi kaslarını çalıştırır.Vücuttaki en önemli kaslardan biri olan bu kas gözün açılıp kapanmasını sağlar. Bu kas bütün göz çevresine kan pompalanmasını, alt ve üst gözkapağımızın güçlenmesini sağlar. Ayrıca...
  4. dede seni son kez göremedim...

dede seni son kez göremedim...

arkadaşlar şu gurbetin gözü kör olsun derler ya aynı. dedem bana aynı babam kadar yakındı baba dedemden bahsediyorum öbür dedem uzak olduğundan çok bağımız yoktu ama severdim allah rahmet eylesin. baba dedem çok yakındı bana onların yanında büyüdüm ben. dedem diyaliz hastasıydı 4 yıl olmuştu haftada 3 gün diyalize giriyordu.biz istnb. otururken doğum için memlekete geldim doğum yaptım 26 gün...
  5. Basit Yüz Egzersizleri

Basit Yüz Egzersizleri

yüz egzersizleri yüz egzersizi Yüzünüz de kırışıklıklar yavaş yavaş başladıysa tam size göre çok basit önerilerimiz var melekler :) Günün her saati yapabileceğiniz bu egzersizler sayesinde cilt kırışması ve cilt yaşlanması sorununu geciktirebilir, yerçekimine bir süreliğine karşı koyabilirsiniz :tik: Aynanın karşısında durun. Ağzınızı yanlara doğru sırıtıyormuş gibi gerebildiğiniz kadar...

Sayfayı Paylaş