gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yüzde 15'i insan olan koyun

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yüzde 15'i insan olan koyun
    Amerikalı bir bilim adamı, hücrelerinin yüzde 15’i insan, yüzde 85’i hayvan olan koyun üretti. Mitolojideki 'Khimera' adlı yaratığı çağrıştıran koyun, hayvanlardan insanlara organ nakline doğru atılmış bir adım olarak görülüyor.
    Nevada Üniversitesi profesörlerinen Esmail Zanjani, 9.8 milyon dolar harcayarak 7 yılda geliştirdiği teknikle, yetişkin insan hücrelerini koyun ceninine enjekte etti. Bu işlem sonucunda karaciğerinin büyük bölümü insan hücrelerinden oluşan bir koyun elde etti.

Zanjani, böylece, bir hastanın kendisinden alınan hücreleri kullanarak nakledilecek organı koyunlarda üretmeyi umut ediyor. Yöntem, vericinin kemik iliğinden alınan hücrelerin koyunun ceninine enjekte edilmesiyle işliyor. Kuzu iki ay sonra dünyaya geldiğinde kısmen insan olan karaciğer, kalp, akciğer ve beyne sahip oluyor. Bu organlar insana nakledilmeye uygun bulunuyor.

Çalışmaya bazı bilim çevreleri ise sessiz kalırken bazıları virüslerin hayvandan insana geçeceği tehlikesi bulunduğu için karşı çıkıyor. Khimera, mitolojide aslan başlı, keçi gövdeli, kuyruğu yılan olan ve ağzından alevler kusan bir canavar olarak tasvir ediliyor.

Yüzde 15'i insan olan koyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi insanlar

İyi insanlar

> İyi insanlar, hayatın her yönünü severler, şikayet etmekle ya da olayların daha değişik olmasını istemekle vakit kaybetmezler... ... > Sevgi anlayışları, sevdiklerine hiçbir değeri zorla kabul ettirmemeyi gerektirir... ... > Çok açık ve dürüst konuşurlar... Çünkü vermek istedikleri mesajları, başkalarını memnun etmek için dikkatli sözcükler arkasına gizlemezler... ... >...
  2. koyun

koyun

: Koyun İftfetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala, Koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye, Koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete, Koyun otlatmak yönetici olmaya, Derisi yüzülmüş kooyun birinin vefat etmesine, Koyun sürüsü itaatli ve uysal halka, Kirli koyunlar pis ve heşerat taşıyan insanlara, Koyunun siyahı...
  3. Rabbim Bir insan koy kalbime.. her genç okumalı...

Rabbim Bir insan koy kalbime.. her genç okumalı...

rabbim bir insan koy kalbime video allahım öyle bir insan koy ki kalbime Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun .. Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsun Bana öyle gözler...
  4. Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri

Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri

Günlük kıyafetlerden insan yüzleri..Çok komikler sizde pantolonlarınızla bluzlarınızla deneyebilirsiniz.En sondaki ise eşantiyonumuz bunlardan bir tane yapana hediyemiz:D:D Budaaaa hediyesiii:puhas:
  5. insanda güzel olan yüzdür yüzde güzel olan gözdür ama insani insan yapan

insanda güzel olan yüzdür yüzde güzel olan gözdür ama insani insan yapan

insanda güzel olan yüzdür yüzde güzel olan gözdür ama insani insan yapan ağzından çıkan sözdür anlamı ile ilgili yazı var mı kızlar ?

Sayfayı Paylaş