gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Komik Resimler Komik Photosop Resimler

Bayanlar şimdi geriye yaslanın ve gülmeye odaklanın...Bütün sıkıntılarınızdan 5dk uzaklaşın...Eminim sizde benim gibi gülme krizine direceksiniz zira...:D:D Bakalım komik photosop resimlerimizden derlememizde neler varmışş...

Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülme garantili yazı okuyun

gülme garantili yazı okuyun

- Kim var tuvalette ?" - Kimi isterdin, Ajda Pekkan mı Cem Yılmaz mı ?" Ne salaksın ya bu evde iki kişiyiz.Sen dışarıda olduğuna göre burada kim olabilir? - Aman aman iyi ki bir soru sorduk sanada.Ukala şey - Tuvalette misin? - Evet.Nasıl anladın,Nasadan mi bildirdiler? - Ne yapıyorsun orada ? - Hep tüketici olduğumdan şikayet ederdin ya. Üretime katkıda bulunuyorum. - Tuvaletten...
  2. (gülme garantili) komik konuşmalar

(gülme garantili) komik konuşmalar

komik konuşmalar komik konusmalar sesli konuşmalar sesli en Adam gazeteciye gidiyor. -Usta bir Sabah ver, bir Akşam ver diyor. Gazeteci de -sana günde bir Posta yeter diyor . Bu örneği bildikten sonra ben nasıl gönül rahatlığı ile gazete alabilirim ki? Sonra minibüs şöförü sesleniyor: -Arkadan vermeyen kaldı mı? Bende , -arkadan uzattım sen önden alamadın mı" diyorum. Böyle bir...
  3. Seda Sayan - Bensiz Yüzün Gülmesin

Seda Sayan - Bensiz Yüzün Gülmesin

seda sayan dilerim ki bensiz yüzün gülmesin seda sayan yalancı dilerimki bensiz yüzün gülmesin dinle dilerim ki dinle Yok seni affetmem Senin de canın yansın Her hata bin ceza Sevdanın adı batsın Aşkımdan ne istedin Gördün hep düşman gibi Boynuma bin günahla verdin Yalancı cennetini.. Yalancı.. Dilerim ki bensiz yüzün gülmesin Bu hayatta ömrün hiç gün görmesin Yüreğinde bu ateş hiç...
  4. gülme garantili  resimler

gülme garantili resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş